Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Akinek problémásabb a gyereke...

Akinek problémásabb a gyereke az hogy oldja meg a nyaralást?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Holnap megyek a lányommal ketten és a terhes nővéremmel nyaralni.

A problémám az hogy izgulok mert elég hisztis és iszonyat akaratos a lányom 26-hó.

Túlmozgó szinte egy percre sem ül le.

Pl azt sem tudom hogy hogyan fogunk ott elmenni ebédelni mivel ő ki nem várja a sort és ráadásul az asztalhoz sem ül le enni.

Nem érdekli az étel mert rossz evő így nagyon kevés mindent eszik meg.

Szóval foggalmam sincs hogy lesz

A másik hogy most jött meg a menzeszem és ugye magammal kell vinnem a gyereket a wc re mert nem hagyhatom a twsómra mert képes elszaladni ő meg ugye terhesen nem tud úgy utána szaladni.

Viszont ugye türelmetlen így foggalmam nincsen hogyan fogom elvégezni a dolgom hogy ne legyen belőle nagyon nagy hiszti.

Ti hogyan oldanátok meg ?

Kicsit tanácstalan vagyok mert eddig ugye ha voltunk ilyen helyen akkor az Apja velünk volt és segített de most nem tud jönni ezért csak magamra számíthatok úgymond.

Ilyenkor olyan rossz hogy ilyen kis hiperaktív a lányom.

Meg mindig azt kell csinálni amit ő akar mert ha nem akkor iszonyat hisztibe kezd és hempereg a Földön.



#strand #hiszti #túlmozgó
2015. júl. 19. 13:07
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
Nem kell bezarkozni. Nevelni kell a gyereket. Nem olyan bonyolult. Ha nem megy, akkor nem kell vele olyan helyre menni, ahol mást zavar
2015. aug. 6. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 A kérdező kommentje:

Birom ezt az ósdi dumát hogy nevelni kell.

Vicces vagy látszik hogy az ilyen embernek vagy nincs gyereke vagy szerencséjére nem volt vele gond.

De nem mindenki ilyen szerencsés.

Így ha csak kényeskedni tudsz maradj csendben mert nem vagyok rá kíváncsi hogy itt nyavajogsz.

2015. aug. 6. 08:05
 43/46 anonim ***** válasza:
Van gyerekem és nem is volt egyszerű gyerek. Ő valóban ADHDs. Viszont veled ellentétben én soha nem gondoltam azt, hogy a világnak körülötte kellene forognia. Nem rendezett műsort nyilvános helyen picikent sem, mert az első jelre közbe léptem. Az ember nem azért megy el szórakozni, hogy egy hisztizo gyerekben "gyonyorkodjon ". Ha neked ez nem tetszik, lehet lakatlan szigetre költözni, ott senkit nem fog zavarni, de amíg a társadalomban élsz, tekintettel kell lenni másokra. Nem te és a gyereked a világ közepe
2015. aug. 6. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 A kérdező kommentje:

Ha nem tudnád nem minden gyerek egyforma.

De nem veszekszem.

2015. aug. 6. 09:14
 45/46 anonim ***** válasza:
Én vagyok, aki írta, hogy nem kíváncsi senki sem a te gyerekedre. Úgy látszik félreértettél, én nem kényes vagyok, a saját gyerekem engem nem zavar, ahogy téged sem a tiéd. Arról beszélek, hogy más gyerekét nem szívesen hallgatja senki olyan helyen, ahova kikapcsolódni jár. Én sem hordom a gyereket olyan helyre, ahova nem való. Nem fogok vele beülni egy könyvtárba mikor ordít, mert ezzel bizony zavarnám a többi embert. Engem meg a tudat zavarna, hogy mások perceit teszem tönkre ezzel.
2015. aug. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 A kérdező kommentje:

Igen ez érthető is.

De én azt nem mondtam hogy ha beülnék vele egy étterembe akkor ha hisztizne nem hoznám el onnan.

Persze hogy elmennék vele onnan.

Egyébként ezért nem járok vele étterembe vagy ilyen helyre mert tudom hogy nem maradna.

Az meg más tészta hogy állatkert vagy ilyesmi helyre elviszem a gyereket,és szerintem az teljesen normális ha némelyik gyerek levág egy két kisebb nagyobb hisztit hisz sokan bennevannak a dackorszakban.

2015. aug. 7. 09:25
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!