Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Mit tegyek egy 2 éves hisztis...

Xomorqa kérdése:

Mit tegyek egy 2 éves hisztis gyerekkel?

Figyelt kérdés
Sziasztok.Kisfiam 2 éves lesz 24.én,és kezelhetetlen.Nem lehet vele kimenni mert ordít,hisztizik,a földre fekszik (bárhol és bármikor),a kezem nem akarja megfogni,de ha elengedem úgy fut mint akit kilőttek.Verekszik harap és sikoltozik,álladón hisztizik.Még nem beszél,sőt már szavakat se mond,csak mutogat.El vagyok keseredve mert más babák olyan arayosan mennek az anyukájuk melett,de ha én kimozdulok vele már a kapuban mindenki minket néz úgy visitozik.Mit tehetnék?Ismerősök szerint ez azért van mert mindent megengedek neki,de ez nem igaz.De nen fogom megütni sem kiabálni vele nem akarok,bár néha mégis összejön.
2016. júl. 4. 20:44
1 2 3
 21/21 anonim válasza:
Szia kérdező! Mikor lett jobb a helyzet?
2021. máj. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!