Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Utcán nem ciki megpisiltetni...

Utcán nem ciki megpisiltetni a gyereket?

Figyelt kérdés
2,5 éves sincs még a fiam, de nappalra már nagy biztonsággal szobatiszta pisivel, viszont baszól, akkor azonnal menni kell, max egy perig tudja még tartani. Viszont ha vásárolunk, játszótéren vagyunk, sétálunk akkor marad a fa vagy a bokor... Nem néznek ránk furcsán az emberek?

2022. szept. 11. 10:57
1 2 3 4 5
 11/49 anonim ***** válasza:
60%
A mobil bili egy kemény, kartonból készült bili, amihez van egy műanyag zacskóba. A cucc abba megy. Markatol függően ez vagy külön van, vagy a biliben, de a lényege az lenne, hogy használat után becsomagolva az egészet ki lehet dobni a kukába. Tudod, mint a kutyaxart
2022. szept. 11. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 anonim ***** válasza:
80%
Ez a mobil bili aztán "jó" környezetbarát.
2022. szept. 11. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 anonim ***** válasza:
81%

Sosem merült fel bennem, hogy ez ciki lenne. Ez egy ilyen időszak. Nem is ítéltem el más anyukákat sem, ha ezt láttam. Aki ezt nem tolerálja, az nem érti, hogy a szobatisztaság elérése egy folyamat.

Az a ciki, mikor felnőtt férfiak az utcán végzik a dolgukat bokrot sem keresve, az aszfaltra, ház oldalának.

2022. szept. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 anonim ***** válasza:
54%

Hát egy pisivel teli zacskót bedobni egy közkukába szerintem nagyon gáz....

abba utána beledobják a szemetet, a zacsi szétszakad, (ha egyáltalán a kidobást túléli) és az egész szétmegy a köztéri kukában. Ez semmivel sem jobb! Sőt!

A kutyakaka nem a zacsiban nem megy szét

2022. szept. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 anonim ***** válasza:
39%

"Lepisili a bokrot. Na bumm. Az eső meg lemossa. A legyek, bogarak, madarak meg leszarják. Akkor irtsuk ki őket?!"


A gyereked a természetben él, vadon, mint a bogarak, vagy te neveled?


"Mobil bili... na ez is aztán szép látvány. Sokkal diszkrétebb, mint a bokorfele fordulva lepisilés. Ja nem. Azt is ugyan úgy kiborítja az ember"


Nem, az értelmes ember nem borítja ki, hanem becsomagolja és kidobja a kukába.



"Birjon ki többet. Aha, ha a bolt közepén vagyok, meg hazaérek vrle 20 perc. Egy szobatisztuló gyerek pont kibírja. Ja nem... vagy a játszótérről fél óra hazasétát. Ne vicceljünk már."


Tehát a te kölköd a bolt közepén fog vizelni? Gratula.



"Láttam olyat, a lidli kőzepén előkapták a mobil bilit, majd öntöttek ki a bolt oldalába. Sokkal jobb...

Aki egy csöveshez hasonlítja ezt, annak meg gratulálni tudok."


Senki sem hasonlította a bili bolt oldalaba ürítését csovesekhez. Az utcan vizelés csoves dolog.


De, van gyerekem.

2022. szept. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 anonim ***** válasza:
35%

12


Pont mint az utcára vizelni.



14!


Be lehet csomagolni rendesen

2022. szept. 11. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/49 anonim ***** válasza:
82%

Ez a mobilbili aztán rohadtul környezettudatos. 👏 (Ja, nem) sosem használnám.

A pisi a bokor mellett elfolyik, aztán ennyi. Aki ezen pörög, annak ez legyen a legnagyobb problémája az életében, kívánom neki.

2022. szept. 11. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/49 anonim ***** válasza:
77%

17!


Majd az lesz neked is, ha az ablakod alatt álló bokorba pisilnek a gyerekek. Tudod, nem rózsa illatú ám.

2022. szept. 11. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 anonim ***** válasza:
46%

De, gáz. Az a szobatiszta gyerek aki kibírja a wc-ig, gondolom te sem állsz neki pisilni random helyeken mert jajj nagyon kell


(vannak gyerekeim)

2022. szept. 11. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 anonim ***** válasza:
77%
18: nem hiszem el, hogy minden egyes nap több tucat gyerek pisil az ablakod alá. Annak elhiszem, hogy van szaga. Én sosem pisiltettem a 2,5 évesemet ház közelében vagy ablak alá, mindig egy félreeső bokrot vagy fát keresek. Lehet ezt úgy is csinálni, hogy nem zavarsz vele mást.
2022. szept. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!