Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Utcán nem ciki megpisiltetni...

Utcán nem ciki megpisiltetni a gyereket?

Figyelt kérdés
2,5 éves sincs még a fiam, de nappalra már nagy biztonsággal szobatiszta pisivel, viszont baszól, akkor azonnal menni kell, max egy perig tudja még tartani. Viszont ha vásárolunk, játszótéren vagyunk, sétálunk akkor marad a fa vagy a bokor... Nem néznek ránk furcsán az emberek?

2022. szept. 11. 10:57
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:
16%
Inkább pisiltetem a szabadba mint, nyilvános wc n, mert az borzasztó, úgy nem tud ha tartom, így állva kell de pont a kukiig ér és így hozzáér mindene is ahhoz a gusztusos wc hez
2022. szept. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim ***** válasza:
14%

A pisis ruha cikibb. Semmi baj nincs azzal ha egy fánál bokornál egy 2-3 éves pisil,eszembe nem jutna megszólni. Annyi,hogy játszótérről illik kimenni a mászó kisebbek miatt szerintem...

Anno amíg nagyon becsuroghatott bugyipelust adtam rá ha gyalog voltunk,autóval pedig bilizett. Kocsi mögött én is takartam így nem látta senki,ahol pedig alkalmas volt vízzel kiöblítettem a bilit.

2022. szept. 12. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 anonim ***** válasza:
30%
41: nem tudom miért pontoztak le,én felpontoztalak. Teljesen igazad van,mi nyilvános wc-n szedtünk már össze hányós vírust,gondolom nem kell mondanom az mi szívás gyerekkel. Azóta nem voltunk nyilvános wc-be.
2022. szept. 12. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 anonim ***** válasza:
30%
Még felnőttként is pisilünk ha nagy a szükség :D hát még egy kis pindur...
2022. szept. 12. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:
74%
Még pelenkázni kell még.
2022. szept. 15. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim ***** válasza:
32%

Elèggé az. Ha nem bírja ki a gyerek hazáig, vagy egy nyilvános wcig, akkor még nem szobatiszta, pelenkát kell használni. Attól, hogy van rajta, még nem kötelező használni, de ott van ha muszáj. Összehugyozni/szarni az utcát, játszótér környékét stb undorító. Gyereknek felnőttnek egyaránt. Egyszer láttam egy hülye p**csát aki a vonatállomás közepén szaratta a 6 éves forma gyereket, miközben a wc ott van a lépcső mellett. Még tábla is jelzi.

Eddig terjed a kultúra egyeseknél.🤮

2022. szept. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim ***** válasza:
24%

Látszik, hogy nincs gyereked...

Az enyém onnantól, hogy tudta jelezni, hogy pisilnie kell, nem viselte el magán a pelenkát. Plusz ha még rá is eröltettem volna, nem éppen segít neki a szobatisztaság fejlődésében, ha számtalanszor azt érzi, hogy most se sikerült, most is bepisiltem (az tök mindegy, hogy pelenkába).

2022. szept. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim ***** válasza:
54%

"Eddig terjed a kultúra egyeseknél"


Nálad meg addig hogy ilyen finoman és szofiztikáltan fogalmazol. Gratulálok

2022. szept. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim ***** válasza:
63%

46, szerintem sincs még gyereked. Egy gyerekre, aki már szobatiszta, tehát szól, csak nem tudja tartani sokáig, visszaadod a pelenkát, totál megzavarja. Kicsik még, belemerülnek a játékba, látnivalókba, és egyszerűen nem tudja akkor, hogy akkor most van, vagy nincs vagy mi a szabály, elfelejti, összekavarja. Tipikus is, amikor megkérdezik, hogy "Anya, most van rajtam pelenka?" :D És akkor marad a remény, hogy nem utólag érdeklődött. De hát annyira sokféle ez, mert van gyerek, aki nagyon hamar vagy később, de pár nap alatt balesetmentesen szobatiszta lesz. Mások meg akár középső csoportig küzdenek ezzel (valamilyen szinten persze, mondjuk heti egyszer), pedig akkora pelenkát már nem is lehetne kapni gyerekre.

6 éves meg nagyon nem ugyanaz a kategória, na meg pisilésről volt szó, úgyhogy nem a kivétellel kell elítélni a többséget. Pláne ilyen gusztustalan szóhasználattal, jáj.

2022. szept. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!