Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Utcán nem ciki megpisiltetni...

Utcán nem ciki megpisiltetni a gyereket?

Figyelt kérdés
2,5 éves sincs még a fiam, de nappalra már nagy biztonsággal szobatiszta pisivel, viszont baszól, akkor azonnal menni kell, max egy perig tudja még tartani. Viszont ha vásárolunk, játszótéren vagyunk, sétálunk akkor marad a fa vagy a bokor... Nem néznek ránk furcsán az emberek?

2022. szept. 11. 10:57
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:
100%

30,


Értő olvasas, mint olyan? Második bekezdés: "Amikor az enyém próbálkozott, akkor..." Nem, nem volt szobatiszta. Próbálkozott. Amikor kibirta a fél órát, vagy többet is anélkül, hogy kellett volna a bili vagy becsurgott volna a pelusba, akkor lett szobatiszta.

2022. szept. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 anonim ***** válasza:
0%

Értő olvasás? Szerinted #21ben volt kérdés?

"21!



Nem engem kerdeztel, ugyan, de nekem is van gyerekem."


De ott tartunk h a kérdéshez nincs köze ennek. A lényeg h valahol el kell kezdeni a szobatisztaságot.

Te papírbilivel csináltad, mert nem tudta tartani.

2022. szept. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 anonim ***** válasza:
29%

"Tudnod kellene h nem tudják 20-30 percig tartani. Van h egy 5 éves sem tudja


Ettől még szobatiszta."


Ez itt egy kijelentés, amit megcafoltam.



"Ha van gyereked, akkor gondom 3 percere laktok mindentől, vagy nem mész a gyerekkel sehova....."



Ez pedig egy kerdes.

Szeretnél még valamibe belekotni?

2022. szept. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 anonim ***** válasza:
66%

"szobatisztaság azt jelenti, hogy a gyerek felismeri az ingert es vissza is tudja tartani egy ideig."

Te eldöntötted h az" egy ideig" visszatartott pisi mennyi idő pontosan?

Mert nekem a 15 perc is "egy ideig" meg a fél óra is az.

Egy órát meg van h én se tudom tartani.....



Ha kérdésnek szántam volna teszek kérdőjelet.

2022. szept. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 anonim ***** válasza:
20%

Nem cáfoltál meg semmit.

Csupán leírtad h neked fél óra 1óra visszatartától számít szobatisztának.


Tehát sokunknak van 4-6 éves gyereke akik nem szobatiszták, mert nem tudják 1 órán át visszatartani

2022. szept. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 anonim ***** válasza:
69%
Hát nem egy percig, mint a kérdező gyereke. Konkrétan annyit jelentene, hogy elér egy mosdót. Ha te nem tudod egy órát vissza tartani, akkor ne menj moziba, színházba, stb.
2022. szept. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 anonim ***** válasza:
0%

A visszatartani, az inger megjelenésétől van.

Nem azt jelenti h óránként pisilek.

2022. szept. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 anonim ***** válasza:
69%

"29 Arra nem gondoltál h neked mázlid volt ebből a szempontból, de nem minden gyerek egyforma?"


Nem, mivel nem mázli, hogy képes voltam megvárni míg megértek rá és nem kondícionáltam hetekig, hónapokig őket azért, hogy azt hazudhassam magamnak, hogy "már szobatiszták", holott nem bírnak ki egy rövid időt se pisilés nélkül. Így már a második pelenka nélküli napon simán elmentünk egy 2 órás útra úgy, hogy se megállni nem kellett, se baleset nem volt.

2022. szept. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 anonim ***** válasza:
83%

Mi ilyenkor azt csináltuk, hogy otthon pelenka nélkül volt, ha kimozdultunk, akkor meg pelenkában. Később meg (a mai napig) bárhová indulás előtt mindenki elmegy pisilni.

Két gyereket neveltünk fel, sosem kellett utcán pisiltetnünk. Ezzel nem azt akarom mondani, hogy vész esetén nem tettük volna meg, de normális ember azért lehetőség szerint próbálja ezt megelőzni.

2022. szept. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 anonim ***** válasza:
70%
Kisfiam 2,5 éves mult, kb 3 hónapja szobatiszta, ezidő alatt egyszer sem merült fel hogy az utcán kelljen pisiltetni. Általában olyan játszótérre megyünk ami közel van, vagy olyanra, ahol van wc. 10-15percet simán bírja tartani amíg pl hazaerunk, de erre sincs szükség, mert egyébként is kb 3 óránként pisil, azért így lehet tervezni. Szerintem egy szobatiszta gyerek nem pisil olyan sűrűn hogy ne lehessen vele tervezni egy utat bárhová.
2022. szept. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!