Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Miért nem hiszik el, hogy a...

Miért nem hiszik el, hogy a másfél éves lányom szobatiszta?

Figyelt kérdés
Mindig, ha erről van szó, és elmeselem, hogy ő már nem pisil be, akkor nagyon furcsán néznek rám! Ez ennyire ritkaság? Tudom, hogy 2-3 éves korukra várható ez a dolog, de vannak kivételek. Én nem piszkalok senkit akkor sem, ha 4 évesen néha még bepisil a gyereke, de engem mindig lenéznek, pedig nem kérkedek vele!
2016. márc. 25. 09:41
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
60%
De nem tudod, hogy vissza tudja-e tartani. Tehát vagy nem mentek sehova, vagy van nálad egy bili, amit fél percen belül alá tudsz tenni vagy ilyenkor adsz rá pelenkát.
2016. márc. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
73%
Szobatiszta az,aki vissza tudja tartani addíg,amíg nem ürít. Ezen mit nem lehet érteni?.én sem szorongatom órákig. Az 6 évesem ha szól,h pisilnie kell és úton vagyunk akkor 5 percen belül megállunk. Mi a probléma? Ő sem szobatiszta? Érdekes de őt sem ellenőriztem soha.
2016. márc. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
21%
Nos, ha csak 5 percig képes visszatartani, akkor nem. Mi van, ha nincs a közelben mosdó? Vagy pl moziba mentek és hosszu a sor, tovább kell várni, mint 5 perc?
2016. márc. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
56%
Ennyi erővel akinek inkotinenciája van és felnőtt,az sem szobatiszta? Nem hord pelust,de nem bírja tartani a vizeletét sokáig. Ettől még nem NEM szobatiszta. Olyan dúrva ez az irigység ezen az oldalon.
2016. márc. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
44%
23-as te akkora hülyeségeket írsz,nagyon buta vagy és értelmezni sem tudsz. Mit nem lehet azon megérteni h NEM IS HAGYTUK VÁRNI 5 PERCNÉL TOVÁBB! vagy ha a te gyerekednek pisilnie kell,akkor mondod neki,hogy "várj már 1 órát,kipróbálom hogy szobatiszta vagy-e" .
2016. márc. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
29%
Miután az inkontinencia vizelet visszatartasi zavar, bizony az adott személy nem szobatiszta. A különbség csak annyi, hogy egy kisgyerek eljut a szobatisztaságig legkésőbb 6 éves korra, míg az inkontinencia szervi probléma, azt az agyi erettseg nem tudja befolyásolni
2016. márc. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
64%
23 szerintem ezt most hagyd rá mert nem éppen vagy formában :D
2016. márc. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
29%
Nem drága, nem állítottam soha a sarokba, hogy várjon egy órát, ellenben volt olyan, hogy nem volt a közelben mosdó és beletelt egy kis időbe, amíg találtunk egyet.
2016. márc. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
68%
Nagyon sötét ,irigy,rosszindulatú és buta vagy 67%-os!
2016. márc. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
67%

Olvastam egy orvosi tanulmány tavaly,miszerint már egy 4-6 hónapos baba is képes a záróizmai ellazítására,amit már 1-1,5 évesen tudatosan is irányíthat,tehát abszolút hihető kérdező:)


Minden baba más és más. A szobatisztaság egyébként nem azt jelenti,hogy órákig kell tartani a vizeletet. Én pl nem bírom tovább 20 percél szerintem. Ha kell,akkor már úgy vagyok vele hogy vagy most pisilek vhol vagy becsurog. Nem tudom honnan vetted ezt a hülyeséget 67% ban "hasznos" válaszokat adó.


Aki nem hiszi el kérdező,azzal ne foglalkozz,irigy. Ennyi

2016. márc. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!