Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Miért nem hiszik el, hogy a...

Miért nem hiszik el, hogy a másfél éves lányom szobatiszta?

Figyelt kérdés
Mindig, ha erről van szó, és elmeselem, hogy ő már nem pisil be, akkor nagyon furcsán néznek rám! Ez ennyire ritkaság? Tudom, hogy 2-3 éves korukra várható ez a dolog, de vannak kivételek. Én nem piszkalok senkit akkor sem, ha 4 évesen néha még bepisil a gyereke, de engem mindig lenéznek, pedig nem kérkedek vele!
2016. márc. 25. 09:41
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
75%

Itt vitatkoztok, holott a kérdező csak néhány irigy vagy épp elismerő kommentet várt.

Nyilván tudja, hogy az átlag gyerek később lesz szobatiszta, ezert egy nyilvános fórumon is szeretett volna kicsit dicsekedni, mert más értelme nem volt a kérdésnek.

Ez a kérdés pont ugyanolyan, mint az, hogy "tényleg olyan fura, hogy a gyerekem 6 hónaposan megy, 1 évesen folyékonyan beszél....?"

Igen, ezek a gyerekek sokkal előrébb vannak a kortársaiknál, respect a szülőknek stb., de ezért kérdést kiírni nyilván költői, hiszen az interneten el lehet olvasni a csecsemő- gyermek fejlődési szakaszait, és abból kiderül, hogy gyors, normál, vagy épp lassú a fejlődése.

2016. márc. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 A kérdező kommentje:

Utolsó írtam, hogy nem dicsekves! De látom pont az olyanok nem hiszik el, mint a 67% os, aki szerint 1 napig kéne tartogatni a kakát és tuti akkor, hogy szobatiszta!

pont ilyenekkel vagyok körülvéve! De azért látom a legtöbben nem ilyen szemellenzősek.

2016. márc. 29. 05:14
 33/36 anonim ***** válasza:
57%
Drága kérdező, sehol nem írtam, hogy egy napig kellene tartogatni. Nade ebből is kiderul, hogy hajlamos vagy túlzásokba esni
2016. márc. 29. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
100%
Azért a fél percen belül bilit tudok adni és az egész nap tartogassa között van pár átmenet. Pl olyan helyen van az ember boltban,.ahol nincs WC, és a gyerekre rájön a pisilhetnék. Nah most bilit nem tud adni az ember, jó ha ilyenkor 10 percet kibír. De igaza van az utolsónak, szeretsz túlozni, felnagyítani dolgokat....
2016. márc. 29. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
22%
Utolsó, most már te is menj pihenni! :D
2016. márc. 29. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
0%
Egy véletlen kérdésben találtam ezt, de van kistestvére vagy folyamatban? Hugom 2és fél évvel fiatalabb mint én, amikor már biztos volt, hogy jön akkor kaptam egy nagy ágyat (felnött heverö 25évig használtam) bele számítva, kiságyból nagyágyba szoktatást már 2 éves korom után nem sokkal megvolt a nagy ágy. És legenda, hogy ebben az ágyban egyszer sem pisiltem be két éves koromra szobatisztának kellett lennem. Oviban viszont nem mertem szólni, hogy ki kell mennem ott volt sok balesetem a délutáni alváskor.
2016. ápr. 2. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!