Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Miért van az, hogy az emberek...

Miért van az, hogy az emberek leszólják a nyilvános helyen szoptató anyukát?

Figyelt kérdés
Volt, hogy megszóltak párszor engem is. Ez eggy természetes dolog szeritem. Megkaptam hogy miért nem megyek egy wc-be. Mert nem szeretném koszos büdös helyen szoptatni. Mert ha a kicsire pont séta közbe jön rá az ehetnék, hirtelen hova menjen az anyuka? Ha pl.jó pár km-re lakik? Vélemények? Szerintetek is elítélendő ez?

2019. okt. 6. 14:50
1 2 3 4
 11/40 A kérdező kommentje:
Sehol nem írtam, hogy kipakolom. Azt viszont igen, hogy minden takarva van és nem látni semmit sem belőle. Tessék olvasni is.
2019. okt. 6. 15:49
 12/40 anonim ***** válasza:
94%
12-nek teljesen igaza van, azért ítélik el azt is aki kulturált mert van 1 - 2 exhibicionista nő aki tényleg közszemlére tesz mindent ezzel kivívva a jelentős ellenszenvet az összes anyuka iránt. Köszönd meg az @anyatej, @pixyre, @rimoczizsofi (instagram) stb. fajtáknak.
2019. okt. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
67%

De ennek azért van egy hangja is. Cuppog meg szuszog a lárvácska serényen.

Azért aki étteremben az asztalnál nekiáll szoptatni, arra visszahánynám azt, amit az undorítóskodása miatt vissza kell. És ki is fizettetnèm vele.

2019. okt. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
39%
Igen 10. A tejelő anyaállatok okádmányok a linkelt képeken. A poszteren a dagadt marhak is. Az utolsó kèpen egy szép és erotikus nő van.
2019. okt. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
81%
Nő vagyok, anya vagyok és szoptattam. Én is "megszólom", aki nyilvános helyen szoptat. És tudod miért? Mert én magam tudom a legjobban, hogy mennyire természetes dolog a szoptatás, ugyanakkor az egyik legintimebb dolog. És mint ahogy akármennyire is természetes a WC-zés, mégsem ülök le a park kellős közepén pisilni, csak mert kell, vagy nem élek nemi életet a park közepén, pedig a nemi élet is teljesen természetes dolog, hanem mindegyiket a megfelelő helyen és időben végzem. Mivel ezek olyan intim dolgok, hogy nem teszem közszemlére. Illetve nem hozok vele kellemetlen helyzetbe másokat. Mert neked lehet, hogy nem kellemetlen másoknak mutogatni a melledet, de másoknak a te melled bámulása lehet, hogy nagyon is kellemetlen. Vagy éppen nem szeretnének belefolyni a te intim pillanatodba. Én is szoptattam, de nem tettem minden félórába mellre a fiamat. 3-4 óránként szoptattam, 3-4 óra alatt meg bármit el lehet intézni, vagyis előbb szoptattam, utána mentünk el akárhová, ha pedig huzamosabb időre mentünk, mondjuk rokonlátogatóba, akkor meg elvonultam egy szobába, de nem kaptam elő a mellemet egy családi ebéd kellős közepén a fél család előtt. Olyan nincs, hogy a gyerekre hirtelen jön rá az éhség. 3-4 óránként eszik egy baba. Úgyhogy neked kell úgy tervezni a dolgokat és igazodni másokhoz és nem hozzád kell igazodnia másoknak. Szóval vagy takard el magad, vagy vonulj el egy olyan helyre, ahol egyáltalán nem látnak.
2019. okt. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
77%

10: igen, ezek is tök ízlésesek:

[link]

[link]

[link]

[link]


Így kéne és akkor senkinek nem lenne problémája:

[link]


Fürdőruhát hogyan kéne reklámozni? Kabátban? Vagy tiltassuk be a fürdőruha reklámot? A mélyen dekoltált ruhák hordását szintén nem lehet betiltani, mindenki hadd öltözködjön stílusának megfelelően, azért egy mélyendekoltált bicikliző hölgy nem egyenlő egy köldökig lógó felsőből kihúzott mellel.

2019. okt. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
50%

Mondjuk nekem ez is brutális, ami az utolsó képen van, hogy a két szoptató nő egymással beszélget.

És így sem akarok az utcán látni nőket.


Szerintem ha kint jön rá vkire a szoptathatnék, akkor úgy üljön le, hogy messziről el tudja kerülni az, akinek ez undorítóságban a nyilvános wc-zés szintjén van. És ott mindegy, hogy kilóg-e a melle pl egy elhagyott erdei tisztáson, ami nem látszik az útról.

2019. okt. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
87%

Nem szólom meg, de nem értem, miért van rá szükség.

Nekem is van gyerekem, a mellem nem játék, nem nyugtató, évesre használtuk. Enni pedig általában nem úgy szokott az ember, hogy ahol éppen rájön, tehát őt sem így szoktattam. A napirend része, hogy az étkezés idejét otthon töltjük.

2019. okt. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
69%
Nőként, sőt anyaként mondom, én sem nézem jó szemmel a nyilvános szoptatást. Érdekes, nekem a két gyereket egyszer sem kellett az utcán mellre rakni. Talán vinni kéne cumisüvegben lefejt tejet és akkor megoldódna a probléma ...
2019. okt. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
65%
Ez a másik dolog, ami nekem is eszembe jutott, amit a 21-es válaszoló írt. Az anyatejet le lehet fejni, van termosz, abban órákig melegen lehet tartani, tehát vinni kell egy cumisüveget, beletenni a termoszból a lefejt anyatejet és máris az intim pillanat megmarad otthonra, ahol a helye van. Meg tényleg, én is szoptattam, mégsem kellett soha nyilvánosan csinálnom. Még magamat eltakarva sem. Ha én megtudtam oldani, meg rajtam kívül még sokan, más miért nem tudja?
2019. okt. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!