Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Probléma, ha nem akarok ISZSZ...

Probléma, ha nem akarok ISZSZ szoptatni?

Figyelt kérdés

Borzalmasan elítélem ezt az új baromságot. Nekem ez abszurd, hogy se éjjele, se nappala egy anyának, mert sok esetben állandóan a mellén csüng a gyerek. Szerintem a nő nem csak tejleadó, igenis lehet nagyobb gyereke/gyerekei, egyéb teendője amit el kell látni, de így lehetetlen. Ráadásul rettentő balesetveszélyes is az ilyen szintű kialvatlanság.


Persze ez az én véleményem és távol álljon tőlem, hogy, hogy másokéba beleszóljak, de kissé aggódom, hogy ebből problémáim lesznek.


Félreértés ne essék, nagyon szeretnék szoptatni, csak nem ez alapján az új hülyeség alapján, amit hamarosan úgyis felülírnak mással, hanem a 3 óránkénti technikával és ha nem szükséges egyéb okokból, akkor éjszaka nem ébreszteném, ha szépen alszik.


Lesz ebből gondom a kórházban? Problémát jelent a mai teljesen "bababarát" (ezzel is bőven lehetne vitatkozni szerintem) elvekkel? Esetleg gondolkodott valaki hasonlóan?


Köszönöm, ha válaszoltok!


2019. nov. 28. 18:43
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:
48%

Hát amikor én igény szerint próbáltam szoptatni akkor nem volt meg a napi mennyiség max 400 grammokat tudott megenni...

Aztán át álltunk a kB 3 óránkénti evészetre... Utána 500-600 gramm körül volt a napi átlag...

2019. dec. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 anonim válasza:
Kérdező, majd írj, hogy hogy sikerült a terved.
2019. dec. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 A kérdező kommentje:
Rendben, mindenképp jelzem, ha megoldottam a helyzetet. Egyelőre szülessen meg :)
2019. dec. 31. 11:31
 44/48 anonim ***** válasza:
Na mi a helyzet, kérdező? Megszületett? Végül hogy szoptatsz?
2020. ápr. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kérdést. Végül tárgytalan lett teljesen a dolog. A szülés traumás volt, lelkileg kicsinált, plusz annyi vért vesztettem, hogy nem lett tejem :( egy minimális volt, de szülés után napokig nem láttam a kisbabámat, és utána se engedték szoptatni egy darabig. Fejtem, mint a marha, napi 40 ml tejem volt, ami mára napi 7 ml lett. Aztán pár napja a fejés közti vérzést csinált és megijedtem és tápszeres lett a baba teljesen. Mondjuk szinte az is volt mindig :(


Nem gondoltam hogy ennyire meg fog viselni hogy most adtam utoljára ezt a pici tejet is. Még most is sírok :( pedig nem jelentett az a kevés semmit.


Most már végképp nem értem azokat, akik egyáltalán nem szoptatnak.


A kórházban 2 hétig voltunk, és ott 3 óránként lehetett etetni a babát. Úgyhogy itthon is erre álltunk be. Gyönyörűen fejlődik :) és igazán csodaszép kislányom van :)

2020. ápr. 29. 19:07
 46/48 A kérdező kommentje:
Egyébként ez egy nem bababarátnak minősített kórház volt és abból a szempontból jó volt, hogy nem volt az, hogy itt minden vizsgálatot elvégeztek. Az összes ultrahangot, mindent. Ez viszont nagyon megnyugtat.
2020. ápr. 29. 19:25
 47/48 anonim ***** válasza:
Ne keseredj el. Az anyatej minden cseppje kincs. Az a 40 meg 7 milli is számít, hidd el. De a tápszeres táplálás is teljesen rendben van.
2020. ápr. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 A kérdező kommentje:
Azért kellett abbahagynom, mert 9-10 napos durva menstruáció után ahogy fejtem azonnal elkezdtem vérezni.
2020. ápr. 30. 00:55
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!