Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Az normàlis, hogy az 5 éves...

Az normàlis, hogy az 5 éves öcsèm mèg szopik?

Figyelt kérdés

2020. szept. 17. 10:10
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
92%
Azért az valahol elég bizarr, hogy egy lassan iskoláskorú gyerek az anyja meztelen melleit szopogatja. :S
2020. szept. 17. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
76%
Ismerek olyat aki 7 éves koráig szoptatta a gyerekét. Majd abbahagyták, és kiderült, hogy amiatt, hogy eddig szoptatta rengeteg mindenre allergiás lett. Szerintem van az a pont, ahol már abba kel hagyni, mert a gyereknek sem jó. Cikizték is szegény kislányt miatta. Szerintem ez már túlzott anyai ragaszkodás.
2020. szept. 17. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem is amugy kamu. Csomo kamuszagu kerdes van.
2020. szept. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
71%
8as akkor szerinted a pedofilia is ok?
2020. szept. 17. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
66%
A csecsemőkor 2 éves korig tart, afölött már nem igazán egészséges a szoptatás.
2020. szept. 17. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
14%

Mire a lepontozás?

#12

2020. szept. 17. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
32%
Nem igazan ertem mi koze a szoptatasnak a pedofiliahoz. Szoptattam 2 gyereket egy eves korig de semmifele szexualis tartalommal nem bírt a dolog. Na ez a beteges, hogy valakinek eszebe jut a szoptatas kapcsan a pedofilia.
2020. szept. 17. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
85%

Higgadjál már le 8. A kérdező feltett egy kérdést, miszerint normális-e, én pedig válaszoltam, hogy NEM, számomra baromira nem az. Ő kérdezte a véleményünket, engedtessék már meg, hogy válaszolhassak rá, köszi.

A kutya nem foglalkozik azzal, hogy ki hogyan szoptatja a gyerekét, de ha már direktben megkérdezik tőled, akkor leírod a véleményed, ennyi.

Lehet vekengeni, egy 5 évesnek akkor sincs a világon semmi szüksége arra, hogy szoptassa az anya, ez bőven kimeríti már a normális kategóriát. Lassan iskolába megy, de még az anyja mellén lóg, azért na. Ez már a ló túloldala. Semmi pluszt nem ad már az anyatej, minden a szervezete számára szükséges táplálékot be tud vinni a normális ételekből, itt valószínűleg anyuka a durván ludas a történetben, aki képtelen felfogni, hogy egy ekkora gyereknek semmi szüksége arra, hogy a mellét tömködje a szájába.

2020. szept. 17. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem nem. Who szerint biztos.
2020. szept. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
77%
Sztem se igazán normális. 2 éves korig ok de egy ovist már nem kéne. Szerintem. Mondjuk sztem a járni, beszélni tudó gyerek szájában a cumi is undorító. 🤷 Ez az én magán véleményem.
2020. szept. 17. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!