Rossz anya lennek?

Figyelt kérdés

Sosem indult be igazan a tejem, alig jon belole es nagyon keves, szoptatasi tanacsado is segitett az elejen. Ittam komenymag teat es szoptato teat, massziroztattam, pumpaltam. de mindig potoltam tapszerrel. Vettem merleget amin bar nehez volt meg merni kajcsi elott de azt mutatta higy 10-20 ml et evett 2 cicibol fel ora alatt, volt amikor 60 at mutatott, de inkabb keveseebbet. Aztan nem volt jo a merleg, akkor hagytam cicizni es majdnem az eloirt tapszer adagot adtam neki utana. Es volt amikor annyit. Olyan sosem volt hogy azt jelezte volna hogy eleg... mindig evett volna meg es mindig is enne. 3 orankent eszik kb. Kiprobaltuk hogy cici es 150 ml azt is mind megette...2 honapos

Most ejjel mar majdnem hohy atalussza az ejszakat ezert alvas elott 150 et adok neki es reggel is. A tobbi ugyan ugy 120. Szereztem megint merleget, meg neztem kb 30 mlt evett na mondom a helyzet valozatlan. Amikor pumpalok is van amikor annal tobbet nem tudok ki szedni, a max is 60 volt 1 ora alatt. Tisztara idegesit mar az egesz. Mert a merleg is mintha ossze vissza mutatna. 120 ml utan csak 100 at mutattott hogy evett a multkor.

Hagytam a meregetest egy darabig.

Most meg csak cici utan kivancsisagbol le mertem es tobb mint 100mlt mutatott,... igy mar nem akarok tapszer adni neki es ink vissza raktam cicire mert sirt cuppogot. Csak mar lassan masfel oraja cicizik es sir ha leveszem..


Ez az egyik ok amiert at allnek a csak tapszerre. A


A masik hogy mar nagyon fogynek, nyarra... kaptam futo padot.

Youtubon nezem az ilyen olyan challengeket... annyira csinalnam..

ennek “dietasan” is ...

csak lelkiismeret fordulasom van ha bele gondolok hogy elvonnam tole a cicit, mert szereti... es hat megis csak az anyatej jobb neki..


Nem tudom mit csinaljak


29


2021. ápr. 12. 14:45
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:
Foleg akinek nem 10-20-30 perces a menet
2021. máj. 12. 00:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!