Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatnál nyilvános helyen?

Szoptatnál nyilvános helyen?

Figyelt kérdés
Én néha igen, de a közvélemény borzasztóan elítéli, így valószínűleg lemondok róla. Tapasztalatok?
2010. szept. 26. 21:16
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/195 anonim ***** válasza:
63%
Csatlakozom, talán a tiszteletlenség a legjobb szó, amit lehet használni. Tiszteletlenség a templomban és mindenhol, ahol a többi embert rákényszerítik, hogy nézze, pedig ez nagyon zavarba ejtő. Jó, persze nem egy kórteremben vagy tényleg egy pelenkázóban, de egy olyan helyen, mint pl. az utca vagy egy étterem egyáltalán nem kellemes látvány.
2010. szept. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/195 anonim ***** válasza:
42%
Lefejt tejet csomagolnék, ha az is elfogyna akkor egy zárt helyen ujra lefejném aztán azt adnám neki cumisuvegbe..
2010. szept. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/195 anonim ***** válasza:
69%
Ez teremészetes dolog ,szomúrú ha valaki elitéli annó nagyanyám rácsapta a csecére a babát még tisztelték is hogy anya és hogy mit meg nem tesz a gyermekéért pedig sok férfi volt körültte akkor de egy se szólt be semmit.És akkoriban nem volt szokás bámulni a csöcsöket,mert nem voltak közszemlére téve csak akkor ha szoptatni kelett akkor a nők még tudták hogy illik öltözni egy vonaton vagy más nyilvános helyen akkor szoptatás természetes volt az anyaaággal együtt de manapság megrökönyüdünk ha valaki mer szoptatni mer a buszon mert pfujjj,persze a k*nak öltözött nőkre nem mondjátok hogy pfujjj...
2010. szept. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/195 anonim ***** válasza:
39%
Neked a a gyerek szoptatásáról a szopás alias orális kielégités jön le akkor csak sajnálni tudlak,szinted az amőbáéval egysíkú.
2010. szept. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/195 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem is ez csak az anyára és gyermekére tartozik, és nem a többi emberre. Azt előre tudni lehet, hogy mikor fog megéhezni a pici, és nem pedig váratlanul kell "most azonnal etetni". Rengeteg hely van, ahol ezt diszkréten meg lehet tenni. Pelenkázni sem pelenkázod az utca közepén a gyereket.
2010. szept. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/195 anonim ***** válasza:
64%

nekem 3 hetes babám van, de sosem jutna eszembe nyílvános helyen szoptatni. Mondjuk tápis szegénykém de ha anyatejes lenne biztos nem tenném. Viszont nem zavar ha más csinálja. Döntse el mindenki, mi a jó:)

22/L

2010. szept. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/195 anonim ***** válasza:
83%
Én 17 hónapig szoptattam a kisfiamat, de soha eszembe nem jutott nyilvános helyen szoptatni. Mindig úgy időzítettem a dolgainkat, hogy időre otthon legyünk.
2010. szept. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/195 anonim ***** válasza:
87%
Attól függ. Viszont ha úgy alakulna, hogy rákényszerülnék, akkor úgy próbálnám megoldani, hogy megfelelő mértékű takarás legyen, és a minimális szükséges higiénia meglegyen. A takarás nem csak azért lehet fontos, mert mások meglátják és jaj, mit szólnak, hanem azért is, mert nyilvános helyen azért megfordulnak esetleg betegek is, és elég egy tüsszentés, a babát meg a tápláléka tisztaságát ettől óvni kell, amennyire lehet.
2010. szept. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/195 anonim ***** válasza:
90%
Attól függ, hol. Hivatalos helyen, pl. bankban, vagy akár a vonaton, nem szívesen. Viszont már szoptattam egy csendesebb helyre elvonulva, szoptatóskendővel letakarva a Margitszigeten vagy egy strandon. A járókelők észre sem vették. Vagy ha mégis, az égvilágon semmi nem látszott ki, csak a gyerekem lábszára. Azért arra kíváncsi lennék, hol van az a "minden utcasarok", ahol ezt diszkréten el lehet intézni.
2010. szept. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/195 anonim ***** válasza:
91%
Félrehúzódnék és letakarnám a mellemet.
2010. szept. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!