Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Aki hízott szoptatás alatt,...

Aki hízott szoptatás alatt, meddig tartott?

Figyelt kérdés

Sikerült megoldást találni? Mi volt az?

Lassan 10kg plusz van rajtam, de nem merek diétázni, mert félek, hogy elapad a tejem. Kivagyok már..



2023. febr. 23. 23:09
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
82%
Nincs jogsim. Naponta kmeket sétálok hogy boltba menjek, hazajöjjek természetesen gyerekkel. A babám csak babakocsiban alszik tehát délután a fürdésig szintén sokat sétálok vele. Mégis hízok mint egy disznó. Nem zabálok márcsak azért sem mert gluténtérzékeny vagyok... A fogamzásgátló miatt kezdtem el hízni majd abbahagytam és spirálra váltottam, a hízás még mindig megvan
2023. ápr. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
76%
20) pajzsmirigyről amúgy hallottál már? Szeret teljesen megőrülni egy terhességtől...
2023. ápr. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
100%
De meg amúgy a test egyébként is szeret szoptatás alatt ragaszkodni a zsírkészlethez, hogy a babának akkor is jusson, ha esetleg anyuka éhezne.
2023. ápr. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
28%

20 as vagyok. Igen hallottam pajzsmirigyről.

És le lehet pontozni, ettől függetlenül így van.

Fogyni lehet hormonproblémákkal is, ha van hozzá kitartás.

Sógornőm pont ilyen problémával küzd. Emiatt hízik és még terhesnek sem terhes.

Volt időszak amikor odafigyelt arra amit evett, mozgott és lám csodájára lefogyott 20 kg-ot.

Azt hozzáteszem,hogy azóta szarik az egészbe és többet visszahízott mint amennyi volt…

Persze kétpofára zabálja a nasit meg a csokit, de azért szeretne megint vékony lenni…

2023. ápr. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
65%
Hát te hülye vagy... Ha olyan hormonproblémád van amitől nem tudsz fogyni éheztetheted magad kórházig akkor sem fogsz tudni, ha olyan hogy nem tudsz hízni zabálhatsz éjjel nappal akkor se fogsz. Ennyi erővel eltöröm a lábad és azt mondom fuss majd ha nem megy akkor rávágom hogy balfasz vagy csak lusta vagy futni...
2023. ápr. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
16%

25-os. Lehet ezzel magunkat nyugtatni, mert persze rá lehet erre húzni, hogy jaj nem tudok fogyni/hízni mert a hormonjaim stb… sokkal könnyebb mint kitartóan életmódot váltani, egészségesen étkezni, sportolni stb

Ismerek olyan embert, aki alapból 100kg fölött lenne ha nem figyelne oda magára…

Ez is csak akarat kérdése.

2023. ápr. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
17%

21-esnek meg annyit mondanék, hogy a rendszeres sportolás alatt nem feltétlenül a sétálást értjük, ami benne van a napirendünkben.

Gondolom életmódváltás itt sem történt túlzottan attól függetlenül, hogy elmondásod alapján nem zabálsz

2023. ápr. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
34%
Hiába pontoztok le, attól még igazam van és kövérek maradtok
2023. ápr. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
42%

igaza van a 20asnak. nekem van több belgyógyászati problémám

én is sokáig tagadasban éltem, hu én nem tudok fogyni mert a PM, meg ezért meg azért

szoptatás, terhesség, ah.. nem tudok.. nincs időm sportolni.. jaj még nincs pénzem diétázni és amúgy sem tudom mit kellene ennem..


aztán szépen egy labor után közölte velem a háziorvos hogy szét van b.szodva a majam (nem alkoholos zsirmaj) és jó eséllyel pár éven belül cb leszek.. el kellett kezdenem szedni gyógyszert, mert irtó magas volt a koleszterinem meg prediabeteszes lettem 2 szülés után 37!! éves koromra.


Akkor úgy döntöttem hogy a gyerekeimet szeretném látni felnőni és lefogytam egy év alatt 33 kilot, elkezdtem sportolni és később szültem még egy gyereket. Vele nem hiztam egy dekat sem.. sem terhesen, sem a szoptatás alatt. (PM problemam megvolt már 19 évesen is)


Életmódváltás kellett és aki hajlamos hízni annak sajnos ezzel együtt kell élnie és kezelnie kell ha nem akar úgy élni hogy akkora mint egy tank.

2023. ápr. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
27%

29-es. Na erről beszélek és még téged is lepontoznak :D

Hát na nem szeretik hallani(olvasni) hogy tehetnének is a túlsúlyuk ellen, jobb abban a tudatban élni, hogy ez ellen nem tehetnek semmit, pedig ahogy Te is írtad az egészségük is rámehet könnyedén…

2023. ápr. 30. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!