Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Aki hízott szoptatás alatt,...

Aki hízott szoptatás alatt, meddig tartott?

Figyelt kérdés

Sikerült megoldást találni? Mi volt az?

Lassan 10kg plusz van rajtam, de nem merek diétázni, mert félek, hogy elapad a tejem. Kivagyok már..



2023. febr. 23. 23:09
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
35%
Azért lett lepontozva mert azt állitja terhesség alatt wgy dkgot se hízott ami egy f*szság.
2023. ápr. 30. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
30%

31-es.

Szövegértés 1-es. Ülj le

2023. ápr. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
69%
"később szültem még egy gyereket. Vele nem hiztam egy dekat sem.. sem terhesen, sem a szoptatás alatt" inkább neked kéne mégegyszer elolvasni.
2023. ápr. 30. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
0%
33-as. Azt nem én írtam, te nagyon okos… na menjel fogyizni inkabb
2023. ápr. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
22%

Pedig azt állítom.. de nem, hogy nem híztam.. végül is fogytam. 🫶


A fiam 3520g lett.


Biztos, ez azok számára akik 20-30 kilókat felzabálnak terhesen, hihetetlen, de aki hozzám hasonlóan cukorbetegen hordja ki a gyerekét, tudja, hogy mi ezt nem engedhetjük meg magunknak, ha nem szeretnénk beteg vagy halott gyereket.


Soha egy védőnő, orvos, stb. senki sem szólt ezért egy rossz szót sem, sőt...


Nem kell elhinni, arról nem tehetek ha valaki nem ért ehhez vagy csak simán irigy.

2023. ápr. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
100%

Én is cukorbetegen hordtam ki két gyereket, összességében én magam fogytam a terhességgel, de azért amíg a baba pocakban volt, igenis felfelé ment a számláló. Mindkét alkalommal kisebb súllyal hagytam el a kórházat, mint ahogy teherbe estem. A diétámon semmit sem változtattam az első terhességi GDM diagnózis óta. A nagyobb gyerek is többnyire diétakompatibilisen eszik. Én most a 3 éves miatt jelentősen aktívabb vagyok, mint korábban valaha, és a diétában is kb annyi a "csalás", hogy ha ő nem eszi meg a banánját, amit nekem hivatalosan nem kéne, akkor azt az utolsó pár falatot nem a kukába dobom, hanem megeszem.

Mégis most küzdelem a súlyom karban tartani. Lassan már 4 éve tart az életmódváltásom, a terhességek és az első gyerek szoptatása alatt csak úgy olvadtak le rólam a kilók, most nem. A matek sem mindig áll össze, egész nap lótok-futok, cipelem a lányokat, esetenként a kettőt egyszerre, szaladok a nagy után, kb nonstop szoptatok, átlag 1800 kalóriát viszek be, matek szerint is fogynom kéne, és mégsem.

Nem minden fekete és fehér, az emberek nem egyenletek, ahol minden művelet végén ugyanaz az eredmény.

2023. ápr. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
82%
35! Nem csak a zabálástól lehet hízni! Én szinte végig rosszul voltam, alig ettem, mégis híztam. Hogy lehet ez??? Hogy terhesség előtt a szervezetem hozzászokott a 20 km-es futásokhoz és a heti 5-6 edzéshez, amit terhesen nyilván nem lehet fenntartani. Már meg is dőlt a kalóriadeficit a hízásra hajlamos embereknél.
2023. máj. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!