Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Tényleg felemelő érzés a...

Tényleg felemelő érzés a szoptatás?

Figyelt kérdés

Én nem sokára szülök de egyenlőre nem tudom elképzelni hogy mi is az a jó?

Félek is hogy nem igazán fog úgy sikerülni ahogy kell, és meg fogom utálni, valaki gondolkodott igy mint én?

És változott?


2009. okt. 5. 12:50
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/86 anonim ***** válasza:
52%
Én annyira viszolyogtam, hogy gondolni se mertem rá. Pontosabban arra gondoltam, hogy ha nem megy tápszer és kész, ettől megnyugodtam és 6 HÓNAPJA szoptatok. Én is kívánom, nem egyszer, hogy "jajj, csak ne látnám a cicijeimet 1 napig, ne kelljen fogdosnom őket...". A bimbóvédő nekünk is kellett. Nem fáj, amikor szopizik, de éjszaka felkelni néha fáj. Ha jóllakottan rád mosolyog elmondhatatlan jó érzés. Ha végképp nem megy, van más megoldás. Ne görcsölj, de igyekezz, megéri.
2009. dec. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/86 anonim ***** válasza:
46%

Asszem valamit helyre kéne tenni!


A mell azért van a testünkön, hogy azáltal gyermekünket tápláljuk! Ez így van más állatoknál is!


Nem a férjnek kell cirógatni nonstop, vagy playboy címlapokon mutogatni, hanem a gyermekünket kell megfelelő vitaminokkal,fehérjékkel, és immunanyagokkal ellátni a szoptatás által!


Ezek után csak megbotránkozni tudok ezen a kérdésen!

2009. dec. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/86 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egyáltalán nem "felemelő" érzés. Szoptattam kizárólag hat hónapig mind a kettőt és aztán 17 hónapig a nagyot és a kisebbet még most is.

Nem fakadt6am könnyekre a boldogságtól még egyszer sem és nem éreztem semmi felemelőt benne és nem sírtam amikor elválasztottam.

DE a szoptatásnak kétségtelen rengeteg előnye van és a gyerekemnek lehet hogy felemelő érzés ezért aztán ezt tartom szem előtt.


Egyébként nekem a szülés sem volt az. Nem zokogtam a gyönyörtől, amikor megmutatták a babákat. Igazándiból azt sem tudtam hol vagyok, igazándiból itthon lettem boldog.

2009. dec. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/86 A kérdező kommentje:
Akkor megnyugodtam hogy ezzel nem vagyok egyedül.
2009. dec. 30. 06:29
 25/86 anonim ***** válasza:
55%

A 13:01-esen hülyére röhögtem magam!:D (a szopatóson)

Lesznek rossz élményeid, biztosan.

A felemelő élmény szerintem az, amikor a szemedbe néz, vagy a pici kezével fogja a cicit közben, a közelség, hogy együtt veszitek a levegőt, ilyesmi.:)

2009. dec. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/86 anonim ***** válasza:
48%

22:43-as tipikusan az a szuperanyuka, aki megkövezne minden babáját tápszerrel etető anyát és az anyaságot nem átall szembeállítani a nőiességgel ( a szex szót is csak úgy ejti ki, hogy előtte és utána megmossa a fogát).

Ilyenek is vannak.

2009. dec. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/86 anonim ***** válasza:
60%
Ja és üzenem neki, az ember nem állat.
2009. dec. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/86 A kérdező kommentje:
Igazad van utolsó, jézusom na mind1. De ez azért már egy kicsit...
2009. dec. 30. 16:22
 29/86 anonim ***** válasza:
46%

15,42 nek.Miért kell ilyen csúnyán írni valakiről akiről semmit nem tudsz.

Az ilyen beszólások miatt UNDORÍTÓ ez a fórum sok esetben,gondolom azért mert névtelenül lebunkózhatsz valakit.

És az a szó hogy SZUPERANYUKA már annyira elcsépelt,találjál ki valami újat.

Miért kell azt bántani aki ki mer állni a szoptatásért.


[link]


A kérdezőnek pedig ezt a fórumot ajánlom,szoptatóbarát,gyerekbarát,hordozós Anyukákkal társaloghatsz a mamamin.

Sokkal több hasznos infót kapsz mint itt.

2009. dec. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/86 anonim ***** válasza:
Igen az ember nem állat,de ők legalább tudják mi a DOLGUK!
2009. dec. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!