Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Tényleg felemelő érzés a...

Tényleg felemelő érzés a szoptatás?

Figyelt kérdés

Én nem sokára szülök de egyenlőre nem tudom elképzelni hogy mi is az a jó?

Félek is hogy nem igazán fog úgy sikerülni ahogy kell, és meg fogom utálni, valaki gondolkodott igy mint én?

És változott?


2009. okt. 5. 12:50
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/86 anonim ***** válasza:
0%
Hű most aztán le a kalappal előtted, eteted, fürdeted és még át is pelenkázod azt a nélküled egyébként életképtelen gyermeket, akit te hoztál a világra! Ez aztán igen. Lehet nevezünk téged az én anyjának. Egy szavazatod máris van.
2010. ápr. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/86 A kérdező kommentje:
Én csak egy feltevésre válaszoltam. Úgy hogy nyugalom!
2010. ápr. 23. 07:28
 83/86 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem akarja szoptatni ne szoptassa!Ennyi kesz!Minek errol annyit beszelni!

Es valoban az is lehet "rossz "anya aki szoptat,aki pedig nem,lehet hogy erzelmileg sokkal tobbet tud adni a gyermekenek.

3 gyerkoc es 7 ev szoptatas utan irom ezeket.

Most varom a 4.babamat.2 eves kisfiamat meg mindig szoptatom.

Tehat egyaltalan nem vagyok szoptatast ellenzo.

De ilyen stilusban kiallni a szoptatas melett szerintem borzalmas.

2010. ápr. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/86 anonim ***** válasza:
0%

Oké, téged anyukád ORVOSI okból szült császárral...olvass csak utána, mennyi millió szempontból kell és fontos a kicsinek a természetes szülés...! Te miért programozott császárral szültél, ne is haragudj...??? Nehogy NEKED rossz legyen? Mindig csak TE!!! Már nem RÓLAD, hanem a lányodról szól az életed! Ha ezt nem érted, minek vállaltál babát...?

Igen, valóban nagyon tiszteletreméltó, hogy a gyerek "alapellátását" elvégzed...csodás.

Nem hinném, hogy itt csak a szoptatás kérdése a baj, hanem az egész gyerekhez, anyasághoz, mindenhez való hozzáállásod...

Nem csak a szoptatás, hanem az anyaság, mint olyan mellett állok ki.

És ne is haragudj érte, de a helyesírásod sem egy művelt, okos, felelősségteljes nőre vall.

"A kérdező kommentje:

Félek egy kicsit és változni szeretnék."

Ezzel a jelmondattal mi van???

Ehhez képest ami számodra kicsit is kellemetlen, kényelmetlen, netán rossz lehet, hárítod.


Továbbra is gusztustalannak tartom a hozzáállásod, a felfogásod, és szégyelld magad...!

2010. ápr. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/86 anonim ***** válasza:
0%
Ja...és nem egy feltevésre, hanem egy felvetésre válaszoltál...
2010. ápr. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/86 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.
2010. máj. 4. 13:15
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!