Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Tényleg felemelő érzés a...

Tényleg felemelő érzés a szoptatás?

Figyelt kérdés

Én nem sokára szülök de egyenlőre nem tudom elképzelni hogy mi is az a jó?

Félek is hogy nem igazán fog úgy sikerülni ahogy kell, és meg fogom utálni, valaki gondolkodott igy mint én?

És változott?


2009. okt. 5. 12:50
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/86 anonim ***** válasza:
0%

Orvosod nem szólt semmit? Mit is szólhatott volna!? Semmi köze hozzá, hogy szoptatod-e vagy sem a gyermekedet!

Na de a pici apukája! Ha én lennék a helyében, kettő akkora maflással térítenélek észhez, hogy csak na... Ideje lenne, hogy ne csak magaddal foglalkozzál. Anya lettél!!!

Megírnád, hogy mennyi idős vagy?

2010. jan. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/86 anonim ***** válasza:

Bocsi.Kérlek olyan hangnemben válaszoljatok mintha oda lenne irva a neved és a cimed is.

Szegény Anyukának elég baj az ami...nem kellene még egy lapáttal rátenni.

Valóban a szoptatás nagyon fontos én magam 3 gyereket 7 évig szoptattam.

De ennél vannak fontosabb dolgok is.

[link]

Én itt kérnék segitséget.

2010. jan. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/86 A kérdező kommentje:
24 éves vagyok, apa nem szól bele elfogadta és megérti amit érzek nem erőltet. Azt mondja ez a nő dolga ő ebbe nem szól bele. Előző válaszoló lehet hogy téged is majd bedug egy otthonba.
2010. jan. 3. 19:27
 54/86 A kérdező kommentje:
Tudom hogy anya vagyok de nem túlzok. Orvosom nem lepődött meg azt mondja hogy mostanság sok ilyen anyukával találkozik. Mindenki azt csinál amit akar. Egy férfi se szóljon bele abba hogy mit teszek. ÉS ebben a férjem is egyetért. Ő is azt mondja ez nem az ő feladata.
2010. jan. 3. 20:07
 55/86 A kérdező kommentje:
Cselekedjek belátásom szerint.
2010. jan. 3. 20:07
 56/86 anonim ***** válasza:
0%
Előfordulhat. De ez nem jóslat volt, hanem ezt kívánom neked, hogy a gyereked ha felnőtt, ugyanígy álljon hozzád, mert megérdemelnéd. De a sors nem mindig igazságos így van reményed.
2010. jan. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/86 A kérdező kommentje:
Ok. Akkor én is ezt kívánom neked, hogy alázzon, tiporjon a földbe, hagyjon el, és dugjon idősek otthonába. Vagy kövess el egy hibát ami egész életre kihat, mert nem tudod mi a másik verzio aki nem tud valami miatt szoptatni ha lelkileg nem készült fel rá biztos szuper anyuka vagy, de megnyugtatlak nem sokáig röpke 16-17 évig amikor már nem fog úgy állni a kölyök az anyjához. Mert te is megérdemled.
2010. jan. 3. 20:40
 58/86 A kérdező kommentje:
Bocsánat mindazoktól akikre ez nem vonatkozik. Sajnálom hogy kikeltem magamból.
2010. jan. 3. 20:40
 59/86 anonim ***** válasza:
Nem akarlak összezavarni, mert nem akarom, hogy terheld magad, de nem amiatt írtam ezt, hogy nem tudod szoptatni a babád. Ennek ehhez semmi köze.
2010. jan. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/86 anonim ***** válasza:
egyébként meg még annyit, nem attól szuperanyuka valaki, hogy szoptat e vagy tápszert ad. Sajnálom hogy még ezt sem érted.
2010. jan. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!