Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mennyire elítélendő ha az...

Mennyire elítélendő ha az anyuka tudna szoptatni de önszántából úgy dönt, hogy nem fog?

Figyelt kérdés
2013. aug. 2. 17:32
1 2 3 4 5 6
 21/55 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, jó anyának tartom magam:) És van rá okom, hogy nem szoptatom a GYEREKEMET, de ezt nem fogom itt kitálalni:) Ha érdekel, írj privátba és elmondom.
2013. aug. 2. 19:53
 22/55 anonim ***** válasza:
0%
.
2013. aug. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/55 anonim ***** válasza:
38%

Tényleg vannak sokkal rosszabb anyák is, de nem hiszem Kedves Kérdező, hogy ez mentség kellene hogy legyen. Sőt én nem is neveznélek rossz anyának. És lehet, hogy ezt leszámítva tényleg megadsz majd minden szükségeset a gyermekednek. Viszont azt gondolom, hogy ha ebben az esetben nem veszed figyelembe a gyermeked érdekeit, akkor más dolgokban is hasonlóan jársz majd el. Remélem tévedek :-) Egyébként tényleg érdekelne, hogy egészségügyi okokon kívül milyen más oka lehet erre valakinek. Megírnád?


Azt meg azért megmagyarázhatná valaki, mi köze a szoptatásnak a veréshez??? Nem hiszem hogy készült volna arról bármilyen felmérés is, hogy aki szoptatja a gyerekét az verné is...Vagy tévedek??? Vagy vannak akik ezzel nyudtatják a lelkiismeretüket?

2013. aug. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/55 anonim ***** válasza:
22%
Örülők, hogy az adómból az ő gyerekét is etethetem.
2013. aug. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/55 anonim ***** válasza:
66%

Nem attól lesz valaki jó anya, hogy szoptat. Több nőt ismerek, akik a terhességet és a szoptatást is végig dohányozták. Napi több dobozt szívtak. Akkor ezen felfogás szerint ők jó anyák, mert szoptatnak.

Nincs olyan anya (ember), akit ne lehetne megszólni valamiért. Aki mindenképp ítélkezni akar, az kezdje azoknál, akik egy neveletlen, agresszív tuskót csinálnak a gyerekeikből, vagy úgy tömik édességgel, hogy a szerencsétlen gyerek 3 évesen 25 kiló...de ha szoptattak, akkor ők már mintaanyák, mi?

2013. aug. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/55 anonim ***** válasza:
63%

Normális értékrendbe egyik sem fér bele. Attól, hogy felhoztok még súlyosabb hibákat nem lesz jó dolog.

Most ha én verem a gyereket a szomszéd meg agyon veri az övét, még az én verésem sem lesz normális attól, hogy az enyém nem hal bele a szomszédé meg igen.

2013. aug. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/55 anonim ***** válasza:
83%
érdekesen kicsavarjátok ezt a témát,nem értem mi az összefüggés a veréssel meg dohányzással meg lenne itt még más is...nem,nem jo anyák azok sem,aki meg eldobja,megöli a gyermekét nem tudom minek leht nevezni mert még állatnak sem mert az sem tesz ilyet a kölykeivel :((
2013. aug. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/55 anonim ***** válasza:
62%
Na en nem itellek el,sőt támadhattok ezerrel ugyanis en lehet hogyha egy kicsit jobban akartam volna tudtam volna szoptatni a fiam,de nem.2 hetig szopott azota tapos.Es h miert? Mert rosszul voltam a szoptatas gondolatatol is.Mikor terhes voltam alig vartam h majd szoptathassak,aztan ott volt a kicsi es mar a hideg razott.Idegroncs lett belőlem napi 8-ban sirtam,boldogtalan es fusztralt voltam.Aztan azt mondtam eleg!Tapszert adok a gyereknek es ettől még JO ANYA LESZEK! Azota sokkal jobb anyukaja vagyok.Kiegyensulyozott,boldog igy a 2 honapos fiam is az. Szepen nő,allo nap mosolyog, "beszelget"
2013. aug. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/55 anonim ***** válasza:
65%
28- folyt. Szoval nem erzem rosszabb anyanak magam masnal,szeretem a fiam tiszta szivembol,a tűzbe mennek erte.Ugyh üzenem azoknak akik bantanak teged kedves kerdező h nezzenek melyen magukba.Egy anya nem a szoptatstol lesz jo anya,hanem a szeretettől amit ad a gyerekének és a SZERETETET NEM ANYATEJBEN MÉRIK!
2013. aug. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/55 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó nincs ezzel semmi gond én megértelek! Szerintem sem ezen múlik hogy ki a jó anya és ki nem:)

Egyébként korántsem ez volt a kérdés:) A kérdés úgy szólt hogy ELITÉLENDŐ-e, nem pedig az h szaranya vagyok-e, ugyani arra tudom a választ:D

2013. aug. 2. 22:32
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!