Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mennyire elítélendő ha az...

Mennyire elítélendő ha az anyuka tudna szoptatni de önszántából úgy dönt, hogy nem fog?

Figyelt kérdés
2013. aug. 2. 17:32
1 2 3 4 5 6
 51/55 anonim ***** válasza:

Most ez egy tippelős játék?:D

Tippem:Mellinplantátumot szeretnél csináltatni:D

Eltaláltam?

2013. aug. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/55 anonim ***** válasza:

A kérdés így szól: tudna szoptatni de önszántából úgy dönt, hogy nem fog.


TUDNA, ÖNSZÁNTÁBÓL ÚGY DÖNT, NEM FOG


Nem azt írta, hogy sajnos nekem életmentő dolog miatt nem tudok, egészségügyi problémáim miatt folyamatosan gyógyszert szedek, legyen az depresszió vagy cukorbetegség vagy bármi más.


A kérdés egyértelműen provokatív és teljesen felesleges. Azt csinálsz, amit akarsz.

2013. aug. 5. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/55 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy ő is vmi dolgozathoz gyűjt anyagot, és azért provokál , meg beszél rébuszokban, hogy minél több szaftos válasz érkezzen.

Volt már ilyen, ő is direkt kierőszakolta a vitát, aztán tök büszke volt magára.

2013. aug. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/55 anonim ***** válasza:
Attól függ. Mikor elkezdtem szoptatni annyira kisebesedett a mellbimbóm és úgy fájt, hogy minden szoptatás alatt bőgtem, sőt minden szoptatás után kijelentettem, hogy tápszeres lesz a gyerek és kész. Aztán mégsem lett. Most még csak 4 hetes, de már egyre kevésbé fáj, és örülök, hogy végül nem adtam fel, bár még mindig ott motoszkál a gondolat, hogy mekkora strapa a szoptatás. Szóval ha meg sem próbálta valaki a szoptatást és úgy lesz tápszeres a baba akkor én azért kicsit megvetem azt az anyát, de persze szive joga, hogy hogyan eteti a babáját. Ha viszont azért nem szoptat mert elvette a kedvét a kezdeti nehézség, akkor kicsit azért megértem, bár feladni akkor sem kell.
2013. aug. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/55 anonim ***** válasza:
60%

Szerintem határozottan elítélendő, mert önző dolog, ha a gyermekétől önös okból megtagadja azt a táplálékot, ami számára a legideálisabb, legegészségesebb, legjobb. Plusz még azt a sok mindent, amit a szoptatás nyújt, a tápláláson kívül.


Ha kiírja kérdésbe, akkor nyilván mások véleményére kíváncsi. És mivel nem írja le mi az az ok, hanem mindig csak egy-egy félmondattal közelebb táncol a válaszhoz, azt várja hogy még többen kérdezgessék.

2013. aug. 7. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!