Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mennyire elítélendő ha az...

Mennyire elítélendő ha az anyuka tudna szoptatni de önszántából úgy dönt, hogy nem fog?

Figyelt kérdés
2013. aug. 2. 17:32
1 2 3 4 5 6
 41/55 A kérdező kommentje:
Adható lenne, de akkor le kéne mondanom egy számomra fontos dologról.
2013. aug. 4. 21:21
 42/55 anonim ***** válasza:
53%

Hogy te mekkora egy önző dög vagy!!

Neked nem ér annyit a gyermeked,hogy lemondj egy számodra fontos dologról??Ő nem fontos neked?

Pedig neki te nagyon fontos lennél,főleg akkor,ha anyatejjel táplálnád.Annyira meghálálná,hidd el.

Ahogy bújik szoptatás közben,ahogy ölel a karjával,vagy csak megnyugszik a ciciden...

Leírhatatlan érzés szoptatni!

2013. aug. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/55 A kérdező kommentje:
Akkor legyél beleb uzulva a szoptatásba :D jót röhögtem rajtad :D
2013. aug. 4. 22:00
 44/55 anonim ***** válasza:
59%

Az,hogy röhögsz az élet csodáján,az a te szegénységi bizonyítványod,és hidd el,más is ezt fogja gondolni.

De te csak szánalomra vagy méltó,a babád viszont sajnálatra,hogy ilyen anyja van!

2013. aug. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/55 anonim ***** válasza:
47%
Remélem a gyereked is majd berak az öregek otthonába, hisz ott is megélsz.
2013. aug. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/55 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem semmi szükség egymás sértegetésére, ez már óvodás szint. (mindkét oldalról). Viszont ez a szoptatástól leszel fontos a babádnak duma oltári nagy butaság, régen rossz, ha csak emiatt néz valakire szeretettel a gyereke.
2013. aug. 5. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/55 anonim ***** válasza:
36%

Kedves kérdező úgy írsz, mint egy 16 éves unatkozó tini, aki nyáriszünet alatt nem tud mit kezdeni magával.

Ha meg tényleg anyuka vagy, akkor miért tetted fel a kérdést. Pár egyszerú válaszod alapján marhára nem érdekel, hogy mit gondolnak rólad, szoptatni nem akarsz, hát akkor szívd a cigit, vagy lődd magad, vagy nem tudom én miért nem adható a tejed.

Most majd mindjárt azzal jön valaki, hogy súlyt emel, nem akar lemondani róla, ezért elítélendő e, hogy más hordja ki a gyerekét....

2013. aug. 5. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/55 A kérdező kommentje:
Nem dohányzom és nem lövöm magam. Kissé el vagy tévedve.
2013. aug. 5. 08:51
 49/55 anonim ***** válasza:
38%
kérdező szerintem irdd le miért nem szoptatsz mert addig senki nem fog megérteni....
2013. aug. 5. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/55 anonim ***** válasza:
62%
Kedves 49- es! Nyilván, ha kiírná, akkor megszünne a hőzöngés, és akkor újabb idióta krdésen kellen törnie a fejét. Mr rég leírhatta volna a kínját, ha akarja.
2013. aug. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!