Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mi a véleményetek azokról a...

Mi a véleményetek azokról a nőkről, akik félve emlőjük esztétikai torzulásától, deformálódásától nem szoptatnak, holott az anyatejes táplálásnak nem csak nutritív (tápláló) funkciója van, hanem pszichológiai is?

Figyelt kérdés
Elmélyíti az anya-gyermek kapcsolatot.
2016. jún. 9. 22:49
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
82%
muszáj állandóan csak a vitát szítani az ilyen kérdésekkel?
2016. jún. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 A kérdező kommentje:
Ez egy olyan oldal, ahol kérdéseket tesznek fel. Nincs mindenkinek tetsző kérdés. Bocsi.
2016. jún. 9. 22:52
 3/39 anonim ***** válasza:
29%
Az fogadjon örökbe
2016. jún. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
52%
Butának és önzőnek tartom őket.
2016. jún. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
75%
Mi a véleményetek az olyan emberről, akinek annyira üres az élete, hogy este 11kor nincs más szórakozása, mint trollkodni egy névtelen oldalon? Igen, nekem is az!
2016. jún. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
63%
Az, hogy mindenkinek a saját dolga, senkinek semmi köze hozzá. Téged is el lehetne ítélni más miatt. Törődj a saját dolgoddal.
2016. jún. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
60%
Ha csak emiatt nem szoptat valaki, az eléggé mélyre kerül az én szememben. Főleg, mert ha belegondolunk, mennyi pénzt kiad ilyen-olyan tápszerre, akkor abból a zsetonból már futja egy plasztikára is. Mindenki nyer! :-)
2016. jún. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
44%
az a véleményem, hogy nem az én dolgom hogy ki mit csinál a testével és a gyerekével. ajánlom ezt a hozzáállást neked is.
2016. jún. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
66%
Semmi. Ugyanúgy semmi baja nem lesz az ő gyerekének sem, mint azoknak a gyerekeknek, akik azért kapnak tápszert, mert nincs tej. Amúgy szerintem nagyon ritka, aki emiatt nem szoptat. Legtöbb esetben az anyuka midnen tőle telhetőt megtesz a szoptatásért, de feladja, mikor belátja, hogy egyszerűen hiába eröltetni, nincs. És legtöbbünk sokat szenved emiatt, és nem elég baj a tudat, hogy nem tudunk szoptatni, még jön pár nagyokos, aki meg van győződve, hogy biztos ő nem akart szoptatni. Na, én őket nézem le, de nagyon.
2016. jún. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 A kérdező kommentje:
Nyolcas akkor akár kukába is dobhatja? Az is hidegen hagy?
2016. jún. 9. 23:07
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!