Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mi a véleményetek azokról a...

Mi a véleményetek azokról a nőkről, akik félve emlőjük esztétikai torzulásától, deformálódásától nem szoptatnak, holott az anyatejes táplálásnak nem csak nutritív (tápláló) funkciója van, hanem pszichológiai is?

Figyelt kérdés
Elmélyíti az anya-gyermek kapcsolatot.
2016. jún. 9. 22:49
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:

Annyira ismerős a stílus. Nem te vagy az abortuszellenes "nőkutató" férfi?


Egyébként az a véleményem, hogy a hozzád hasonló megmondóemberek miatt érzik szaranyának magukat azok is, akik akartak szoptatni, de nem tudtak.

2016. jún. 10. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
19-es vagyok. Javítok, valóban nem írtad, hogy "csak". Akkor sincs igazad, mert az anyatejes gyereknek sem jobb a kapcsolata az anyjával, mint a tápszeresnek. Az a fontos a gyerek nevelése során, amit már leírtam, a szoptatástól senkinek nem lesz jobb a viszonya a gyerekèvel, nem mélyít el semmit. Etetési mód, nem más.
2016. jún. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 A kérdező kommentje:

31-es!


A kérdésben nem az áll, hogy nem tud szoptatni. Tud, csak nem akar.


Aki rossz anyának érzi magát, az nem miattam van. Ez csak bűnbakkeresés.


Dobjál be egy kávét, butaságokat írsz!

2016. jún. 10. 10:09
 34/39 anonim ***** válasza:
31-es, igazad van! Nem tudtam, honnan ismerős ez a stílus, de ez szerintem is az a tápszer/abortusz-ellenes pasi. Ha tényleg te vagy az kérdező, akkor meg semmi közöd a kérdéshez, még annyira se, mintha nő lennél. Majd akkor oktass ki másokat a szoptatásról, ha majd tudod milyen szoptatni.
2016. jún. 10. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 A kérdező kommentje:

Senkit sem oktattam ki.

Nem vagyok tápszer ellenes.

Minden jóérzésű ember abortusz-ellenes.

2016. jún. 10. 11:04
 36/39 anonim ***** válasza:

Azt gondolom, hogy nem tàjékozott. A mell nem a szoptatàstól ereszkedik még feltétlenül. Màr a terhesség alatti méretvàltozàs is okozhat màs formàt. Az is lehet, hogy szoptatàs utàn valakinek egyàltalàn nem lesz megereszkedett a melle.

Szóval lutri, vagy kivédi a nem szoptatàssal, vagy nem, de az idő vasfoga mindenkit megràg :) -idővel.

A csàszàrral sem feltétlenül lehet megóvni a hüvely feszességét, és hagyomànyos szülés utàn sem biztos, hogy barlang lesz alul 😃

2016. jún. 12. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
0%

Férfiként igazat adok a kèrdezőnek. Én nagyon megvetek egy nőt aki nem szoptat azért hogy szép maradjon a melle.

Tudok egy nagymellű nőt aki ugyanezért nem szoptatott. Pedig annyi teje volt mintha a csapból jött volna neki. Amikor nekem mondta, egyből felállt a sok tej miatt (bocsi). Nem csak elmélyíti a kapcsolatot az anya-gyerek között hanem az immunrendszere is sokkal erősebb lesz a gyereknek a szoptatástól. Egy idősebb hölgy mondta aki 4 évig szopott, hogy egész életében szinte nem volt beteg

2016. jún. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
37-es, majd akkor lesz jogod megvetni egy nőt, ha majd te szoptattál már gyereket. Azaz soha. És ne keverd bele a gusztustalan szoptatás-fétised a kérdésbe.
2016. jún. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
0%
Én is megvetem aki nem szoptat. Valakiért valamit.
2016. jún. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!