Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mi a véleményetek azokról a...

Mi a véleményetek azokról a nőkről, akik félve emlőjük esztétikai torzulásától, deformálódásától nem szoptatnak, holott az anyatejes táplálásnak nem csak nutritív (tápláló) funkciója van, hanem pszichológiai is?

Figyelt kérdés
Elmélyíti az anya-gyermek kapcsolatot.
2016. jún. 9. 22:49
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
95%

hűű, de nagyon túlszofisztikált a kérdés...


az ilyen emberekről, mint te, az a véleményem, hogy szeretné magát ezzel a megfogalmazással okosabbnak láttatni, mint amilyen...


(ja, hogy nem a kérdezőről kellett a vélemény? bocsi..)

2016. jún. 10. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
19. vagyok. 20-as, nem minden esetben igaz, amit írtál. Az én mellem semmit nem nőtt a terhesség alatt (nem is lett tejem), tehát nem is lett lógós, pont olyan feszes, mint huszonévesen volt, pedig lassan 35 leszek.
2016. jún. 10. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:

Én azért nem gondolok semmit azokról a nőkről, akik nem szoptatnak, mert 1, van munkám 2, a férjemmel szeretjük egymást 3, eljárunk kulturális eseményekre.


Ja, és a legfontosabb, hogy apai szerepet sehol se látok a kérdésedben. Nekem van férjem (nemcsak papíron) és a gyereknek van apja (nemcsak a kromoszómatérképén).

2016. jún. 10. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 A kérdező kommentje:

21-es!


Hát már az is baj, ha valaki nem bunkó?

2016. jún. 10. 08:53
 25/39 A kérdező kommentje:
És miért jön mindenki azzal, hogy semmi közöm hozzá? Én csak véleményeket akarok olvasni. Biztos sokan magukra vették...
2016. jún. 10. 08:58
 26/39 A kérdező kommentje:

19-es!


Nem állítottam, hogy csak (!) a szoptatás mélyíti el az anya-gyermek kapcsolatot.

2016. jún. 10. 09:00
 27/39 anonim ***** válasza:

Semmilyen véleményem nincsen róluk.

Arról sokkal inkább véleményem van, ha valaki a gyereknevelést a tv-vel oldja meg, de végső soron ahhoz sincs semmi közöm.

Amíg nem veszélyezteti a gyerekét, addig semmi teendőnk. És a szoptatás hiánya nem veszélyeztetést, ha táplálja őt más módon.

2016. jún. 10. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:

Egyébként a provokálási kísérleted szánalmas.


"Biztos sokan magukra vették..."


Most komolyan? Gyakorolj még egy kicsit. ;) Az emberek többségét nem érdekli mások élete és bizony úgy állnak a dologhoz, hogy semmi közük hozzá. Természetesen ez addig terjed, amíg valaki nem veszélyezteti a gyerekét.

Aki pedig foglalkozik vele és kemény véleményeket formál ezekről a dolgokról mások irányában, annak elég sivár és üres élete lehet. Az ilyen emberek véleményére pedig soha nem adnék.


(Szoptatni fogok, nem vettem magamra. ;))

2016. jún. 10. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 A kérdező kommentje:

Nem sivár és üres az életem, köszi, megvagyok.


Engem sem érdekel mások magánélete, kereskedelmi tévét sem nézek. Olvasni szeretek és érdekel minden, ami emberi. Ezért kérdezek.


Amúgy meg bárki bármit ír rólam valami személyeset, sokkal inkább jellemzi saját magát, mint engem.

2016. jún. 10. 09:26
 30/39 anonim ***** válasza:
100%

Egy szóval nem mondtam, hogy sivár és üres az életed. Olvastam már sok véleményt és jó páran feljogosítva érzik magukat, hogy császármetszés, szoptatás témában kemény véleményeket formáljanak.


Te nem írtál semmi szélsőségeset, habár a kérdésed már egyértelműen elárulja, hogy mit gondolsz.


A provokálás kísérleted ettől függetlenül szánalmas. És most nem magára a témára gondolok, hanem a kommentjeidbe beszúrt egy-egy mondatra, félmondatra.

2016. jún. 10. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!