Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Fiatalok! Ti hány gyereket...

Fiatalok! Ti hány gyereket terveztek és miért?

Figyelt kérdés

Olyan gondban vagyok, hogy félek. Szeretnék majd gyereket, de mégsem, aztán megint elkap azaz érzés hogy áh csak szeretnék.


23/L



2019. aug. 3. 14:36
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
64%
Egyet. Mert sosem akartam tobbet. Erre nagyon jobb valaszom nincs 😊
2019. aug. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim válasza:
69%
Én régen 2 gyereket akartam. Aztán most már inkább csak 1-et, de azzal tényleg foglalkozni, és neki tényleg megadni mindent, amit tudok. Nem vagyok belezúgva a gyerekekért mint sok nő, nem bolondulok meg a gyerekektől, de jól érzem magam ha 1-2 a szívemhez közel álló gyerek van mellettem. Viszont a párkeresési problémáim miatt letettem a gyerektervezésről, így valszeg nem lesz.
2019. aug. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
26%
#3 vagyok. Én speciel senkit nem pontoztam és egy büdös szóval nem mondtam olyat (ahogy egyébként senki más sem!), hogy utálom a gyerekeket! Miért tehetnénk arról, hogy ki hogyan értékelte a válaszokat? De főleg nem értem miért kell ilyen primitíven megnyilvánulni és nyomorultazni más, ismeretlen embereket.. Ez a saját szegénységi bizonyítványod. És azt sem látom sehol, hogy csak az olvashatja a témakört és valaszolhat, aki rajongásig szereti a gyerekeket és mindenáron akar is!
2019. aug. 4. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
85%
26 éves vagyok, 3 vagy 4 gyereket terveztünk, de úgy hozta a sors, hogy csak lombikkal tudok teherbe esni. Most lombikos ikreket várok. Ha utána természetesen összejönne még, akkor nagyon fogunk örülni, ám ennek kicsi az esélye.
2019. aug. 4. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim válasza:
28%

Egyet sem,32 éves vagyok de tiltakozik minden porcikám ellenne.

Hàlistennek párom sem akar,nehéz mert minden nőnek kell kölyök sajnos.

Egoista önző vagyok,nem tudok lemondani az utazásokról,edzèsről,párom alakja is megsinylené,csak utálnám és terrorizálnám lehet lelkileg tropára vágnám és mondanám menjen el hagyjon békén,azt csinál amit akar.


Féreg nem vagyok tehát sose tennèk ilyet egy kisemberrel.


32F

2019. aug. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
76%
Én szeretem a gyerekeket,a gyerekek száma saját tervezettnél a páromtol függ.Függ attol,hogy ő hányat akar,meg hány gyereke van jelenleg.Mindig is vágytam nagy családra,családalapitás fontosabb nekem a karriernél,nem vagyok karrierista.Ha páromnak nincs gyereke,akkor 5-6 gyerek,mindegy hogy orvosi segitség nélkül jönnek össze,vagy lombik programosok,vagy örökbefogadottak.24/F
2019. aug. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:
81%
21 éves vagyok, világéletemben 4 gyerekre vágytam, 2 fiút és 2 lányt szeretnék. De mivel tanárnak tanulok, a jövőbeli fizetésemből maximum egy gyerek lesz, úgy is az éhenhalás szélén leszünk.
2019. aug. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
65%
21 éves lány vagyok, két gyereket szeretnék, de csak olyan 10 év múlva, még nem állok rá készen anyagilag, illetve még nem tartom magamat elég érettnek egy ekkora felelősséghez.
2019. aug. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
75%

21 éves lány vagyok én is. én 3-at szeretnék igazán:) de majd csak 25-26 éves korom körül szeretném az elsőt.

Még most tanulni szeretnék előtte. Én még sosem gondolkoztam azon, hogy szeretnék -e, merr minden áron, számomra ez az élet értelme. Inkább a párválasztás riaszt kicsit el. Mert sok rossz példát láttam.

2019. aug. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
24%

Mindig is nagycsaládot szerettem volna most 3 gyerekünk van a 4. tervezzük:)

28N

2020. máj. 12. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!