Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Fiatalok! Ti hány gyereket...

Fiatalok! Ti hány gyereket terveztek és miért?

Figyelt kérdés

Olyan gondban vagyok, hogy félek. Szeretnék majd gyereket, de mégsem, aztán megint elkap azaz érzés hogy áh csak szeretnék.


23/L



2019. aug. 3. 14:36
1 2 3
 21/21 anonim válasza:
29%

Én szeretnék gyereket, legalább kettőt, ha lehet inkább ennyit mondhatjuk azt is, de ha valamilyen véletlen folytán becsúszna egy 3., akkor felőlem jöhetne ő is. Olyan 10%-90% arányban (10% én szavam, 90% leendő párom szava) dőlne el, leginkább a leendő anyjára bíznám a döntés meghozatalát a 3. gyerek kapcsán és támogatnám végül, bárhogy is dönt.

Hogy mikor vállanék gyereket, na az jó kérdés. Fejben elég érettnek tartom magamat hozzá, ellenben a körülmények még nagyon ellenem szólnak. Majd ha eljön az ideje eljön, azért gyerek nélkül nem akarok eltávozni erről a világról.

2021. márc. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!