Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Miért gondolják sokan, hogy a...

Miért gondolják sokan, hogy a császáros szülés nem fáj?

Figyelt kérdés
Sokan arra fogva pártolják h mert a természetes szülés az mennyire fáj. Meg h neki alacsony a fájdalom küszöbe és nem bírná ki a fájásokat.
2020. jún. 11. 12:01
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
68%
A termeszetes szülés sem leányálom, sokan kűzdebek öklömnyi aranyérrel vagy mikor a hólyagod meg a méhed kicsusszan a nunidból az is kellemes.Esetleg ha kakilás közben kifordul a végbeled és vissza kell dugni, az is.... és ez nem extrém, ezek minden 2.nőt érintenek. Szóval lehet a császáros heg fáj egy hétig, de utána ugyanaz maradsz, a hüvelyi szülés következményeit meg lehet egy életen át cipeled.
2020. jún. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
53%
Azért utolsó, szerintem ne gondold, hogy a császárnak nincsenek negatív szövődményei.
2020. jún. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
61%

Azt gondolom nem olyan súlyosak mint a fent említettek... nem nagyon hallani olyat hogy valaki a császárba nyomorodott volna beke, s ha gondja van az műtettel orvosolható.

A fentiek kozul az aranyer. A tobbi nem max ideig oraig oar honapig...

2020. jún. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
63%
Ez annyira felesleg téma. Mindkét szülés végeredménye ugyan az.
2020. jún. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
87%

Senki nem mondta, hogy nem fáj. De azért nem is értem, miért kell összehasonlítani a kettőt.

Én nem szültem természetesen. Hallottam olyanról, akinek meg se kottyan, más meg egy életen át szenved a természetes szülés által okozott panaszokkal. És ők vannak többen.

Arról meg ne is beszéljünk, hogy milyen fájdalmakat okoz az ész nélkül adott oxi.

Nem tudom minek kell játszani ezt a "kinek volt szarabb a szülése" licitálást. Én nem látom értelmét. Ha valaki nem szenvedi meg a szülését (legyen az bármilyen), attól ő kevesebb?

2020. jún. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
50%

Ez is egy vélemény.

Meg az enyém is, hogy császár után még egy évvel sem merek mondjuk nyilvánosan tüsszenteni. De ez épp csak egy apróság. Más is járhat rosszul. Attól még nem kell felfeszülnöd a szivárványra. Érzek némi lenézést. Mintha nem lenne egyenértékű a két dolog. Pedig de.

2020. jún. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
62%
Az ilyen hüvelyt érintő változásokat,már a terhesség előhozza a terhelés+hormonok miatt függetlenül a szülés módjától.(nekem császárosan is volt ilyen problémám 13)Aranyere pedig bárkinek kijön már terhesen,ha a terhesség miatt rosszabb lesz a terhessége.Ne érts félre,mert ahogy írtam van mind a kettőnek árnyoldala vagy épp pozitívuma.
2020. jún. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
56%

Nem egyenértékű????Pedig az eredmény ugyabaz csak a huvelyi nagyobb szívás ez van

A két kezem összetenném ha császároztak volna, örüljetek neki. A saját lányomnak is ezt fogom javasolni.

Nem lenézést érzel,hanem irigységet!! (Nem rossz ertelemben)

Ha tüsszentés kapcsán becsurgásra gondolsz na az is van a hüvelyi szuloknek bőven. Császarosnal ritka ott inkabb maga a terhesseg okozza.Sajnálom.

2020. jún. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
Ha a terhesség miatt rosszabb lesz az emésztése.Ma befejeztem az írkálást.🤦😂
2020. jún. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:

Nekem már többször is volt műtétem és nagyon gyorsan regenerálódok, de még én is meglepődtem milyen gyorsan gyógyulok császár után. De ez nem mindenkire igaz.


Én már aznap katéter nélkül, saját magam pisiltem, hajnalban mütöttek, estére sikerült, de a katéter olyan délelőtt 11 felé került ki belőlem az én kérésemre. Lezuhanyoztam, vettem fel bugyibetétet (feleslegesen kb mert nem sokat véreztem, kb mint egy mensi)

Másnap kellett nagydolgozni, na ahhoz kértem hashajtót, utána kicsit fájt a dolog még pár napig, de nem volt gáz.


A sebem szépen gyógyult, egyedül kikelni az ágyból volt nehezebb, de az se volt nagyon fájdalmas.

3. nap meglátogataott a sebész és hazamehettem (volnaa ha más miatt nem kellett volna maradjak)


Mindez orák hosszan tartó, falat kaparó vajúdás után.


De kinek hogy, ismerősömnek begyulladt a sebe, ő hetekig feküdt fájdalmak közepette.


Nekem szerencsém volt, vagy kivételesen jó orvosom, vagy jól regenerálódó testem, vagy ezek együtt.

2020. jún. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!