Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Miért gondolják sokan, hogy a...

Miért gondolják sokan, hogy a császáros szülés nem fáj?

Figyelt kérdés
Sokan arra fogva pártolják h mert a természetes szülés az mennyire fáj. Meg h neki alacsony a fájdalom küszöbe és nem bírná ki a fájásokat.
2020. jún. 11. 12:01
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
35%
Félreértés ne essék, én is gyorsan gyógyultam fel belőle, de igenis kikérem magamnak, hogy valaki véleményt mer tényként előadni, mint a 18-as válaszoló.
2020. jún. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
60%

"de arra már kevesen gondolnak, hogy a felépülés sokkal fájdalmasabb, mint a természetes szülés után"


😂

Melyik univerzumban?

Vákuummal szanaszét szaggatak, méhsüllyedésem, hüvely-és hólyagsérvem van, és még a gyerek is oxigénhiányt szenvedett. 5 év után se épültem fel.

2020. jún. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
45%
Kedves 22! Nyilván nem az ilyen szélsőséges esetekről van szó, mint a tied! Ez megint csak arra jó, hogy a 2 tábort egymásnak ugrasszák! Mert aki nem szült császárral az nem tudja, hogy milyen...aki meg nem szült természetesen az szintén nem tudja, hogy milyen. Olyan jó, hogy azt gondoljátok, hogy a császár után semmi gond nem maradhat. Végül is egy nagy vágás van a méheden belül.
2020. jún. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
Az a baj aki nem próbálta mind a kettőt mindig is lesznek ilyenek akik ugye máshogy gondolják a kettő fajta szülést. Én soha ezért nem is mondtam hogy császárom volt csak a család tudja. De én sajnos nem tudok természetes úton szülni.
2020. jún. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
76%
Volt 1 termeszetesem es 1 csaszarom. Par honapja volt ugyanilyen kerdes itt,eskifejtettem TAPASZTALAT alapjan, hogy a csaszar szunyogcsipes a termeszeteshez kepest... Jo hogy nem lerbancoztak itt.... Nem ertem ezeket a kerdeseket...minek? Ugyis csak egyfele jo valasz van a kerdezonek. Ennyire unatkoztok..?
2020. jún. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
31%

"Mert aki nem szült császárral az nem tudja, hogy milyen...aki meg nem szült természetesen az szintén nem tudja, hogy milyen."

Tényleg nem tudom milyen természetes szülni, de van annyi empátiám, hogy el sem tudom képzelni milyen fájdalom lehet természetellenes mennyiségű oxitoncin mellett megszülni. És azért ezt mondom, mert marha gyakori, hogy indokolatlanul adnak. Vagy mondjuk nem szeretném elképzelni se, hogy milyen kilógó végbelet visszatömködni stb. De egyébként tényleg vitassuk el a tényt a gyakori következményektől, ami sok nőt érint, mert egy két császáros anyuka nem tudja feldolgozni a császárt.

2020. jún. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
41%
26os! Császárom volt...sürgősségi...és mindkét gyerekem meghalt! Ebből kifolyólag sosem fogom megtudni, hogy milyen természetesen szülni, mert nem fogják engedni!
2020. jún. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
62%

23, szélsőség? Sokkal gyakoribb szélsőség, mint az, ha valaki császárt szenvedi meg ennél jobban.

A császár az esetek többségében egy jól kontrollált műtét, míg a "természetes" mindig lutri marad.

Egy biztos, hogy ha engem császároztak volna és ezzel megússzuk ezt, biztos nem sértődnék meg, ha valaki azt vágná a fejemhez, "nem is szültél".

2020. jún. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
100%
De senki sem vitatott el semmit tőlük. Egész egyszerűen nem tűri senki, hogy közvetve ugyan, de lekicsinyelje bárki is a másik módot. Főleg, hogy ha még csak nem is valasztott, hanem a szükség hozta úgy. Ezt ne legyen már ilyen nehéz megérteni.
2020. jún. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
61%
Nagyon sajnálom 27-es. Ha leszel elég bátor újra belevágni csakis programcsaszarhoz ragaszkodj ☹️ És hidd el, semmi kihagyhatatlan nincs a természetes szulesben. Nem számít ki hogy szul, csak hogy egészséges baba legyen a vége és ezt nálad jobban senki nem érzi át. ☹️
2020. jún. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!