Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Miért gondolják sokan, hogy a...

Miért gondolják sokan, hogy a császáros szülés nem fáj?

Figyelt kérdés
Sokan arra fogva pártolják h mert a természetes szülés az mennyire fáj. Meg h neki alacsony a fájdalom küszöbe és nem bírná ki a fájásokat.
2020. jún. 11. 12:01
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
100%

4 gyermekem van, az első kettő természetes úton született, a utolsó kettő császárral.

Számomra a császár sokkal fájdalommentesebb volt, nekem a hüvelyi brutál volt mindkettőnél, de a másodiknál azt hittem ott maradok.

A sors fintora, hogy csak 2 gyereket terveztünk, a 3.egy felelőtlen éjszaka fantasztikus következménye, akit nem volt szívem elvetetni, viszont faros lett így adva volt a császár. Nekem jó élmény volt, hogy nem fájt a szülés, nem cincálódtam szét alul, nem kellett a műszert újra bejáratni, hanem volt egy hegem ami 3 napig fájt es ennyi. Talán emiatt vállaltuk tervezetten a 4.et a dokim megkérdezte, próbáljuk e meg hüvelyi úton de mondtam hogy felejtse el , program csaszi lett.

2020. jún. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
57%
A 22- es sajnos abszolút nem szélsőség... 😔
2020. jún. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 A kérdező kommentje:

Látom nagyon elmentünk más irányba. Egyáltalán nem volt célom ez a vita. A kérdés nem arra vonatkozott hogy jobb vagy rosszabb. Hanem arra hogy a Gigi vagy a Mari miért követel asztalt csapkodva császárt már mikor meglátja a pozitív tesztet, kijelentve h neki alacsony a fájdalom küszöbe. Mert ugye a császár az nem fáj.

Szerintem akinek alacsony a fájdalom küszöbe az a császárt se bírná elviselni.

És csak hogy kicsit csak beleszóljak. Vannak ám a császárnak is komoly és kevésbé komoly következményei. Az összenövés a legkissebb. Tudok olyat akit a szövődmények miatt még 2szer felnyitottak. Olyat aki olyan fertőzést kapott, hogy elkezdtek szérfolyni a szervei. Olyat aki majdnem elvérzett otthon utána. Olyat akinek el kellett távolítani a méhét. Sorolhatnám estig

2020. jún. 11. 15:51
 34/43 anonim ***** válasza:
62%
De ezeknek hiába mondod. Szerintük csak az fáj, ha azon a lyukon jön ki, ahol bement.
2020. jún. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
76%
Mi is sorolhatnánk estig hüvekyi úton szülők...
2020. jún. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
74%
Jó kérdező. En nem vagyok egyik szülés párti sem. Mindegyiknek megvan a pozitív és negatív oldala is. De ez mekkora rossz szöveg amit tolsz, ne haragudj. En pl egy császárost sem ismerek akinél BÁRMILYEN, nemhogy hosszú távú komplikáció lépett volna fel, de olyat akit természetes szülés után kellett műteni ezzel-azzal, na olyat sokat. Akkor most mi van? Mindenki más embereket ismer. A statisztika szerint kb ugyanakkora a komplikációk esélye csak a természetük más. Úgyhogy nem kell itt sajnálgatni a császárosokat se meg a természetesen szülőket se. En pl 4,5 hónapig nem tudtam szexelni gátmetszés után. Egyáltalán. Annyira fajt utána is még az egyik varrat helye. Ezen kívül volt aranyerem és inkontinenciám is. Ja meg majdnem elvéreztem a szuloágyon. Másnak meg semmi baja természetes szülés után. En hónapokig lábadoztam. Barátnőm császáros volt, kutya baja volt az első felálláson kívül. Más császárosnak meg lesz. Egyik sem jobb a másiknál. Ráadásul általában nem is kívánságműsor. Ha meg valaki befizet egy császárra, lelke rajta. Felnőtt ember, mérlegelte a kockázatokat és így döntött. Most az téged miért zavar? En full leszarom ki, hogy szül, de ez a cirkusz, amit a nők tudnak körülötte művelni szánalmas. Mind a kettő fáj, az hogy mennyire mindenkinek eltérő szulesenkent is, nemhogy két különböző nőnek. És igen van akinek a császár jobban faj, van akinek kevésbé. Bármilyen nehéz ezt egyeseknek elképzelni.
2020. jún. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
65%
Igaza van a 36-osnak.
2020. jún. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
67%
Azért csapkodja Mari ás Gizi az asztalt császárért, mert mérlegelt, hogy neki az a fájdalom belefér, a másikfajta nem. Ennyi.
2020. jún. 11. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 A kérdező kommentje:
36 látom nem sikerül felfogni. Én arról beszélek még mindig hogy fájdalom mentesnek hiszik.
2020. jún. 11. 17:18
 40/43 anonim ***** válasza:
39 természetesen senki nem hiszi fájdalommentesnek. Max ha teljesen idióta, de ilyen kevés van a Földön.
2020. jún. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!