Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Az hálapénz törvény kapcsán:...

Az hálapénz törvény kapcsán: ti a gyereket szuletesehez inkább orvost vagy intézményt valasztanatok?

Figyelt kérdés
Ha füztok hozzá magyarázatot, szívesen elolvasnam.

2021. jan. 19. 13:01
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
40%

És 400-at (mondjuk ez nettó) úgy kapok, hogy szakorvos vagyok, nem rezidens. A kezdő rezidens fizum 125 ezer volt, aztán pár év után lett 180.

Novemberben szakvizsgaztam, azóta kapok 300-at, ami most ezzel a hihetetlen mértékű béremeléssel fog 400-ra nőni. 5 és fél év munkaviszony és egy szakvizsga után.

2021. jan. 21. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:
Ez nagyon durva, én irodán kapok 320 nettót. De úgy, hogy annyira nincs mit csinálni, hogy sorozatokat nézek munka közben. Ahogy az egyik válaszoló is írta, 700at kéne keresni egy orvosnak, aki kiesik az egyetemről. Viszont szerintem nettóban.
2021. jan. 21. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:
75%

42 en írtam a bruttó 700-at. Nettóban sem sajnálnám, de reálisan sajnos nem tart ott az ország gazdasága, mert akkor mit kap az agysebész főorvos? Mondom nem sajnálom én tőlük, valóban legjobb lenne, ha ott tartana az ország, hogy akár nettóban megkapják 🤷🏼‍♀️

41 szégyen. Komolyan csoda, hogy van még orvos ebben az országban.

2021. jan. 21. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 mursi ***** válasza:
a tesóm 2011-ben 80%-os munkaviszonyra és 80 óra további ügyeletre kapott 90eFt alatti nettó havi bért... ez 10 éve volt... szerintetek azóta halálra kereste magát vagy azt is sokalljátok??? akkor volt 15 éve orvos és 10 éves szakorvos... neki ott lett elege a magyar társadalomból!!!
2021. márc. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!