Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Válasszam a császármetszést...

Válasszam a császármetszést csak azért mert félek a fájdalomtól? Mik a császármetszés előnyei? Nem fog kitágulni a nemi szerv annyira ?

Figyelt kérdés

2021. aug. 5. 14:28
1 2 3 4 5 6
 41/59 anonim ***** válasza:
100%

Van olyan ismerősöm aki sima szülés napján már otthon mosott főzött (ambuláns szülés) mintha mi sem történt volna és semmi de semmi nem maradt neki vissza..akkor most mondjam azt, hogy aki szerint a sima szülés fáj meg hozadéka van az túloz?

Nem, csak felfogom hogy nem egyformán alakul ez sem..

2021. aug. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/59 anonim ***** válasza:
33%

Én választottam, mert féltem... Igen!!

Előnyét nem tudom, de hátrányát nem éreztem soha.

2021. aug. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/59 Tia Sara ***** válasza:
35%

Az előnyről vagy hátrányról nyilatkozni nem tudok, mert majd csak 10 nap múlva esedékes a szülés, vagyis a császározás.

Nekem fehér köpeny szindrómám van, hatalmas a vérnyomás a nőgyógyásznál, itthon tökéletes, így császárral fogok szülni.

Annyit tudok, hogy az első hét nagyon brutális lesz, bár nekem magas a fájdalom küszöböm, szóval lehet, hogy nem is lesz olyan vészes.

De ha a vérnyomásom nem lenne ilyen hülye, mint amilyen, simán a természetes szülést választanám, mert az mégis más.

Szóval, a lényeg, a fájdalomtól való félelem miatt szerintem felesleges a császár, mert ha te már félsz tőle, akkor a császár után nagyon meg fogod szívni. 🙁

2021. aug. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/59 anonim ***** válasza:
72%
Első gyerek sima szűlés,második császáral lett. Ha 3 szor megyek szülni,csak császárt választanám.
2021. aug. 6. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/59 anonim ***** válasza:
80%
Ugyanígy vagyok. Első sima, második császar, most a dokim megpengette megpróbáljuk e a hüvelyi szülést a 3.al, mondom feletjsük el,jó lesz a császár 🤣
2021. aug. 6. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/59 anonim ***** válasza:
100%
van gerincvelői érzéstelenítés is, de persze annak is vannak kockázatai, amit nagyon meg kell fontolni
2021. aug. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/59 A kérdező kommentje:
Császármetszésnél nem tágul ki annyira a nemi szerv mint egy normális szülésnél ugye?
2021. aug. 6. 15:03
 48/59 A kérdező kommentje:
Ez is egy + pont. Ha már a mellünk is lógós lesz,hasunk is,tele striával, legalább a nemi életünk maradjon már jó
2021. aug. 6. 15:04
 49/59 anonim ***** válasza:
100%
Bocsáss meg de nekem egyik sem lett,pedig 2 gyereket hordtam ki,meg szültem meg természetes úton,igaz jó a genetikám. Ezt mégis honnan veszed?
2021. aug. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/59 anonim ***** válasza:
89%

Császármetszésnél nem tágul ki annyira a nemi szerv mint egy normális szülésnél ugye?



Császármetszésnél egyáltalán nem tágul ki mivel semmi nem jön ki ott,természrtes szülés után meg nem marad kitágulva.

Biológia általános iskola.

2021. aug. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!