Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Sírtatok amikor előszö meglátt...

Sírtatok amikor előszö megláttátok a babátokat? És mit mondtatok neki? Vagy úgy egyáltalán mondtatok valamit?

Figyelt kérdés
2012. jan. 19. 12:58
1 2 3 4 5 6
 11/51 anonim ***** válasza:
100%
Császárral szültem mind két gyermekemet, a fiamat, amikor odahozták, nagyon sírt, mondtam neki, hogy"ne sírj Andris, itt vagyok veled", erre abba hagyta a sírást és rám nézet a nagy szemeivel, na akkor bőgtem el magam. A lányomnál, már nem sírtam, megpuszilgattam, és annyit mondtam, hogy nemsokára találkozunk, és aztán már mindig eggyütt leszünk.
2012. jan. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/51 anonim ***** válasza:
100%

Én is azt hittem, hogy majd sírni fogok, de nálunk is a férjem morzsolta könnyeit (egyébként a 13 év alatt háromszor láttam sírni, ebből kettő a gyerekeink születésekor volt).

Én csak annyit mondtam:

1. baba: Szia, kislányom (nem tudtuk, hogy mi a neme)

2. baba: Szia, hát te is lány vagy? (nála sem tudtuk)


Szerintem a harmadiknál is így lesz :)


(Tényleg jó volt felidézni....)

2012. jan. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/51 anonim ***** válasza:
100%
Én most fogom szülni a második kisfiam és remélem jobban fogok emlékezni a pillanatra. Sok vért vesztettem és nagyon homályos az egész. Arra emlékszem, hogy nem sírt fel azonnal amikor kicsusszant és kiabáltam, hogy miért nem sír, de akkor már sírt is. Mondták, hogy nyugi minden rendben van. Aztán a hasam fölé emelték, ahol megfogtam a kezét. Csupa vér volt... Azt hiszem annyit mondtam, hogy Szia Kicsim! és a férjemre néztem aki sírt és ez volt a legjobb érzés, hogy boldoggá tehettem a férjemet és magamat egy ilyen gyönyörűséggel. Aztán a kezébe adták, amíg vartak meg stb. Teljesen el volt olvadva tőle. Aztán a kezembe adták és felhívtam a nagyszülőket, hogy megszületett az unokájuk, a mai napig nem tudom, hogy mit mondtam vagy mit mondtak mert nem emlékszem. Csak töredék képek maradtak meg.
2012. jan. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/51 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és most sírtam, ahogy felidéztem :) akkor nem.
2012. jan. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/51 anonim ***** válasza:
100%
Én nem, de a párom a kitolás pillanatában elsírta magát ( soha nem láttam sírni az előtt, és azóta sem) , mikor a mellkasomra tették, csak annyit tudtam mondani "hát sziaés ezt vagy 5-ször :) , és a páromnak ismételgettem, hogy " itt van" , mintha ő nem látná :) ááááááááááááááá de szép is volt!
2012. jan. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/51 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is a férjem sírt.

Én annyira boldog voltam, h túl vagyunk rajta, h mindketten élünk, hogy nagy meghatódottságomban azt bírtam neki mondani, h de fura szagod van, és megkérdeztem az orvost, h akkor ilyen szagunk van belülről???

Aztán éreztem, h furán néznek rám, és végül köszöntem a törpinek.


A férjem első mondata az volt, hozzá, h na mi van, nagy brümbrümmös? Nagyon sírt, de erre a mondatra kinyitotta a szemét, és ránézett az apjára, ezt a pillanatot le is fényképeztem, olyan édesek voltak együtt:))))

2012. jan. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/51 anonim ***** válasza:
82%

elsőnél:"egy kis maki" teljesen olyan volt mint egy kismajom :)

egy édes kismajom.sírni nem sírtam.

másodiknál: "tiszta tesó"

nem sírtam akkor se.

2012. jan. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/51 krisztivan ***** válasza:
100%
Én csak arra emlékszem,hogy amikor kibújt akkor nem sírt fel és láttam a köldökzsinórt a nyakán.Féltem,és mondtam neki,hogy:rajta babám,rajta.Utána rám rakták de annyira elfáradtam hogy megfogni sem tudtam igazán és nagyon nehéz volt.A következő találkozásunknál(kb.2 óra múlva)rácuppant a cicire és el sem akarta engedni.
2012. jan. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/51 anonim ***** válasza:
100%
Én a terhességem alatt végig azt hittem hogy sírni fogok.2hetet rá is húztam ezért befektettek,indítani 3 napon keresztül indítottak de a kislányom nem akart kibújni.Mindennap fel kellett mennem a szülőszobára szívhangra,volt hogy épp szült valaki és mikor felsírt a baba hát nekem is kijöttek a könnyeim.Aztán a 4.nap megcsászároztak és mikor megmutatták érdekes nem sírtam,annyira furcsa volt.De másnap mikor már együtt voltunk ölelgettem puszilgattam,beszéltem neki és ahogy rám nézett akkor kijöttek a könnyeim.Most is :-)
2012. jan. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/51 anonim ***** válasza:
100%
Azt hittem, h majd sírni fogok, de nem. Örültem, h éltem a szülés után. Csak másnap fogtam fel igazán, h gyereket szültem, de az a nap életem legszebbje.
2012. jan. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!