Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Sírtatok amikor előszö meglátt...

Sírtatok amikor előszö megláttátok a babátokat? És mit mondtatok neki? Vagy úgy egyáltalán mondtatok valamit?

Figyelt kérdés
2012. jan. 19. 12:58
1 2 3 4 5 6
 21/51 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok választ és örülök,h. Jó érzést okoztam a kérdésemmel. Én most a 2.babámat várom (valszeg holnap császároznak) és azon golnolkoztam,h. milyen volt nekem az elsővel és vajon most milyen lesz? Akkor hosszú vajúdás után lett császár, alig bírtak felébreszteni amikor egy puszira odahozták nekem a babát még a műtét közben. Akkor nem sírtam mert tényleg hulla voltam. Most egész más lesz hisz csak kiveszik.:p Nem szeretnék sírni most sem, utálok sírni nyílvánosan de lehet,h. most elbőgöm magam. Én is azt mondtam először,h. Hát szia, és nagyon fura volt az egész.
2012. jan. 19. 14:07
 22/51 A kérdező kommentje:
Este császároztak így csak kora reggel találkoztam a babámmal legközelebb de arra emlékszem,h. Amikor kihozták csak bámultam. ÉS tulajdonképpen az a nap erről szólt,h. Csak bámultam rá. Kellett hozzá néhány óra,h. Ki merjem venni abból a bevásárlókocsiból. Megfogni se mertem olyan icipicinek láttam. :) Egy csoda ez az egész. Jó volt. :)
2012. jan. 19. 14:11
 23/51 anonim ***** válasza:
100%

Mi köszönjük ezt a klassz kérdést!! Én is sírtam amikor vissza gondoltam,sőt a többiekén is!

Nagyon szép és könnyű napot kívánok neked holnapra és nagyon szépet mondj a babádnak!!

Irigyellek ám! ;)

2012. jan. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/51 anonim ***** válasza:
100%

:)

Hát én azt találtam mondani, a férjemnek, hogy: Látod, hogy macska? Ugyanis éppen úgy nyávogott, mint egy kiscica!

Ennek az az előzménye, hogy a terhesség folyamán sokszor álmodtam, hogy macskát szülök... :)

2012. jan. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/51 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi az offért, de ez kikívánkozik :) Először is gratulálok mindannyiótoknak a babákhoz, és kedves kérdező, neked könnyű szülést és jó egészséget kívánok!


Nagyon sok helyen olvastam, hogy az apuka sírt, mikor meglátta a babát. Én ezen sírtam el magam. Ugyan még messze vagyok attól, hogy szüljek /most érettségizek csak/, de nagyon sokat beszéltünk a barátommal róla, hogy mikor szeretnénk babát. Tudom, hogy ő is szeretne 4-5éven belül, és imádja a gyerekeket meg minden. Sírni is láttam már, de nem tudom elképzelni, hogy elsírná magát. Annyira megható lenne, ahogy így elképzelem, megint bőgök :D Szóval lányok, nagyon irigyellek benneteket, hogy ott vannak a gyönyörű gyerkőceitek és még egy ilyen plusz csoda is "járt" mellé :)


Bocsi, még1x

2012. jan. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/51 A kérdező kommentje:
Köszönöm a jókívánságokat! Ahogy olvasgattalak titeket tudtam volna én is sírni, itt a gombóc a torkomban! Az biztos,h. ezt csak az tudja milyen érzés aki már átélte. Nem lehet elmondani. Nem csoda,h.sírnak az apukák! Az anyukák is mind sírnának ha nem lennének iszonyú fáradtak meg nem lenne még minden bajuk.:p Izgulok nagyon a holnap miatt de szerintem megint csak csodálkozás lesz 1 napig. :) Szerintem az 5. babámra is csak egy hihetetlen kis csodaként tudnék nézni egy darabig. Köszönöm még egyszer nektek!
2012. jan. 19. 15:16
 27/51 anonim ***** válasza:
100%

Majd írj,hogy hogy alakult az a bizonyos első mondat!!

Jó babázást!!

2012. jan. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/51 anonim ***** válasza:
100%

Nem sírtam, pedig azt hittem, hogy fogok. Párom sem sírt, pedig azt hittem, hogy ő is fog. Viszont anyukám többször elsírta magát :) Később én is többször sírtam amikor ránéztem és elöntött a boldogság.

Sajnos arra nem emlékszem, hogy mit mondtam először neki :(

2012. jan. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/51 anonim ***** válasza:
100%
Én is sírtam, amikor meghallottam a hangját. Aztán amikor a kezembe adták, azt hüppögtem neki, hogy "Szia, hát itt vagy. Nagyon szép vagy." Amúgy én végigbőgtem a szülés utáni első órát, de bevallom, nem csak a boldogságtól, hanem a terhesség végetérte miatt is ... Később is. De ez egy másik történet ...
2012. jan. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/51 anonim ***** válasza:
79%

Nem sírtam és férjem sem csak néztük egymást mint két lüke. Aztán férjemnek odaadták a kislányunkat ő meg úgy vigyorgott el sem lehet mondani, azt az örömöt amit akkor láttam rajta.

Mikor elsőnek megláttam a lábomnál a lányunkat, a köldökzsinorra azt hittem a kukija :) és első gondolatom. Ez meg fiú!

A második olyan rutinos volt minden, szinte nem is emlékszem rá, de viszonylag nagy barna haja volt a mi szőke családunkra nem jellemző.

Akkor első gondolatom: Ez meg barna :).

A vicc tényleg így EZ... :):) még most is röhögök magamon.

2012. jan. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!