Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Sírtatok amikor előszö meglátt...

Sírtatok amikor előszö megláttátok a babátokat? És mit mondtatok neki? Vagy úgy egyáltalán mondtatok valamit?

Figyelt kérdés
2012. jan. 19. 12:58
1 2 3 4 5 6
 41/51 A kérdező kommentje:
Szia! Igen, elég nagyok már. :) A nagy 4 éves elmúlt, a kicsi 15 hónapos. Asszem valami olyasmit mondtam, hogy "hát szia, itt vagy?" :). De nem nagyon emlékszem. Csaszis volt Ő is. Kiemelem a kérdést.
2013. ápr. 10. 11:10
 42/51 anonim ***** válasza:

Elsőnél nem (hosszú vajúdás volt hosszú kitolással életkedvem se volt kb.) . Viszont annyit mondtam hogy jé de érdekes nem hasonlít senkire:DD Ezt a férjem azóta is emlegeti (egyébként meg azóta kiköpött rám hasonlít a kisfiam:))

Második harmadiknál igen, sírtam mint a záporeső (egyébként meg azóta is sokkal inkább tudok sírni örömömben is régen nem értettem hogy lehet az örömtől sírni) és azt hajtogattam hogy hát szia, de szép vagy , de nagy vagy :DD (4400 és 4300 grammosak voltak).

2013. ápr. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 anonim ***** válasza:
Nem sírtam. Amikor odahozták bebugyolálva és megmutatták, csak bámultam milyen gyönyörű, ő nézett és egyszer csak elmosolyodott. Azt hiszem azt mondtam, hogy szia én vagyok a mami. :)Sosem felejtem el ezt a pillanatot.
2013. ápr. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 anonim ***** válasza:
100%

Első kisfiamnál nagyon hosszú volt a vajúdás. 50-re esett a pulzusa, nagyon volt a félelem. Amikor kibújt akkor a megkönnyebüléstől sírtuk a férjemmel, hogy nincs baja. Amikor a hasamra tették még a köldökzsinórral akkor azt mondtam Neki, hogy pont ilyen kisfiúra vágytam :)


A második kisfiam egy óra alatt született meg, én nem sírtam, a férjem újra :) Azt mondtam Neki, hogy szia Drága kisvonatom (gyorsan érkezett a 36. héten)


A harmadik baba szintén hosszú, oxitocinos szülés volt. Amikor kibújt, annak örültem, hogy a doki már nincs könyékig bennem :( A férjem természetesen sírt :)

NAgyon sajnálom, de nem emlékszem arra, hogy mit modtam Neki. Nagyon kemény volt az utolsó 20 perc, nem is tudtam magamról :( A férjemtől próbáltam összeszedni a dolgokat, de Ő meg az aggodalom miatt nem volt képben...


Fent az osztályon már képben voltam, akkor már be sem állt a szám. Volt Ő akkor édes drágám, kicsikém, szerelmem,kincsem :) Minden!


Már tervben a 4. baba. :)

2013. ápr. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 anonim ***** válasza:
Nem sírtam,csak gombóc lett a torkomban :) Amikor a hasamra tették rám nézett,ráncolta a homlokát.Az első gondolatom az volt,hogy milyen furcsa a kis ínye :) Megsimogattam,és azt mondtam neki,hogy: hát szia :) gyönyörű pillanat volt,sose felejtem el ahogy akkor kinézett :)
2013. ápr. 16. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 anonim ***** válasza:
Sírtam, és csak annyit mondtam, hogy jaj de pici vagy (hehhh, 4 kg volt... :D), nem foglak összenyomni?
2013. ápr. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 anonim ***** válasza:
Mikor megmutatták nekem a babámat, sajnos annyira be voltam kábulva, hogy csak ránéztem, rámosolyogtam és egy könnycsepp gurult végig az arcomon. Apa sírt, mikor kivitték hozzá a lányunkat a műtőből. Mikor az őrzőben feküdtem és lehozták nekem azt mondtam először neki, hogy "szia! én vagyok az anyukád." Majd csak néztem és nem tudtam elhinni, hogy ilyen gyönyörű. :)
2013. ápr. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 anonim ***** válasza:

én annyit mondtam hogy :

szia baba,meg sokat tüsszentett,mondtam neki hogy : kuc,kuc

nem sírtam amúgy .. csak remegtem.

2013. ápr. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 anonim ***** válasza:
A műtő asztalon feküdtem teljesen leszedállva. Az első gondolatom az volt, hogy milyen gyönyörű. De sírni nem sírtam. Nem volt hozzá erőm.
2013. ápr. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 anonim ***** válasza:

mindháromszor folytak a könnyeim. Elsőnél nagyon elfáradtam a kitolásnál így mikor rám rakták a kis csúszós testet, azt mondogattam, hogy csúszik, csúszik, el fogom ejteni.... De a doki "rámpiritott" hogy dehogyis ejti el - anyuka!!!! Elször hívtak anyukának! Jaj- sírok! :( :)

Másodiknál azt mondogattam, hogy úúúúú de kicsi, nagyon kicsi- tesó sokkal nagyobb volt- (tényleg több mint 1kg-mal kisebb volt, mint a nagytesó)

Harmadinál meg azt, hogy jé kopasz, nincs haja- Pedig nagyon is volt neki, csak szőke hajú volt és az először nem látszódott a magzatmáz alól. KÉsőbb, mikor lefürdették, megszáradta a haja- akkor meg napokig nem tértem magamhoz, hogy hogy lett szőke a haja.

2013. ápr. 16. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!