Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Volt valaki közületek, aki...

Volt valaki közületek, aki esetleg szülés közben káromkodott?

Figyelt kérdés

Pl.: a kurvä életbe ez nagyon fáj, vagy ilyesmi :S

én már előre szégyenlem magam, hogy valami kicsúszhat :s

32hkm


2012. máj. 6. 21:52
1 2 3 4 5 6 7
 1/61 anonim ***** válasza:
75%

Én. :)

Ne szégyelld, max jót nevetsz utána. :)

2012. máj. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/61 anonim ***** válasza:
71%
A lányom a vajudás vége felé:Azt a k....a életbe anya,ez már nagyon fáj!A szülésznővel hangosan elkezdtünk röhögni:))
2012. máj. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/61 A kérdező kommentje:
Ilyenkor nem néz csúnyán a szülészorvos? :)
2012. máj. 6. 22:18
 4/61 anonim ***** válasza:
85%

Enyém azt mondta, hogy ha nem hagyom abba, akkor ő hazamegy.

Emiatt nem szülök nála többet, mert ha egyszer nem tudom kontrollálni a fájdalom okozta dolgaim, akkor nem tudom, de gusztustalan, hogy képes lelkiismeret furdalást okozni és szégyenérzetet szülés közben.

2012. máj. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/61 A kérdező kommentje:
én is a kontroll hiányától félek :S
2012. máj. 6. 22:40
 6/61 anonim ***** válasza:
87%

Egy normális orvos ezért nem fog neked szólni, hidd el.


A szülés nem sétagalopp. Nem kéjutazás, ott bármi előfordulhat.

2012. máj. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/61 anonim ***** válasza:
26%

Égne a képemről a bőr ha üvöltöznék, k*rva életbeznék meg anyáznék abban a szobában ahol megszülöm a gyermekem. Maradok a "basszus"-nál. Nem szokásom egyébként sem káromkodni. 13 éves korom óta már hozzászoktam a durva menstruációs görcsökhöz:/

20N

2012. máj. 7. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/61 anonim ***** válasza:
81%

Én is káromkodtam. Sőt. Én még az orvost is letoltam, hogy most már szedje össze magát, és kezdjen velem valamit, mert ha továbbra sem történik semmi hamarosan elpatkolok.

De nem volt semmi....senki nem szólt rám. Előfordul. A szomszéd szülőszobában a nő aki szült ő borzalmasan káromkodott, üvöltött.

2012. máj. 7. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/61 anonim ***** válasza:
65%
Kétszer én is elkáromkodtam magam, de csak a párom hallotta. Egyszer a szülőszobán kb. 6 centinél, utána a wc-n, mert nem bírtam felállni a fájások között, és kiabáltam a szülésznőnek, hogy az aneszteziológus AZONNAL jöjjön, vagy verekedni fogok. Megkaptam az EDA-t, utána minden elmúlt és jött a csodás lebegés...
2012. máj. 7. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/61 anonim ***** válasza:
86%

Gondolom a 7. válaszolónak rengeteg tapasztalata van már szülés terén. :

Nekem 3, emiatt merem állítani, hogy az orvosnak kell toleránsnak lennie, de biztos én tévedek és ez csak akarat függő. :))))

2012. máj. 7. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!