Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Volt valaki közületek, aki...

Volt valaki közületek, aki esetleg szülés közben káromkodott?

Figyelt kérdés

Pl.: a kurvä életbe ez nagyon fáj, vagy ilyesmi :S

én már előre szégyenlem magam, hogy valami kicsúszhat :s

32hkm


2012. máj. 6. 21:52
1 2 3 4 5 6 7
 51/61 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem nem gáz!


3X szültem.


Az elsőnél a doki kézzel tépte szét a méhszájamat, hogy a babám ne károsodjon!


A másodiknál végig nevettünk, másfél óra volt az egész


A harmadik szintén komplikált volt, akkor már mondtam, hogy basszus, azt hittem ez a baba már kipottyan.

Erre a doki, hát basszus én is azt hittem! :)


A szomszéd szobában viszont egy "római" kishölgyet a szülőágy alól nem tudtak kiszedni :)

Bemászott alá és kiabálta, hogy Jani, ha hazamegyek, levágom a f@..odat...


Szerintem, ha nem úgy káromkodik valaki mint egy kocsis, csak kicsúszik valami a száján az nem gond!


JA IGEN: A SZÜLÉS KICSIT SEM HASONLÍT EGY ERŐS MENSTRUÁCIÓS GÖRCSHÖZ kedves 7. válaszoló!

2012. máj. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/61 anonim ***** válasza:
85%

Én az 50. válaszadótól kérdezem kifejezetten, hogy neki mit jelent a káromkodás?

Nekem úgy tűnik, hogy a hölgy kissé el van tájolva, mert ahogy írta valaki korábban, itt nem arról van szó, hogy az összes édesanya, aki felvállalta azt, hogy nem volt szalonképes, az üvöltött és olyan ordenáré módon szidta az orvost, a szülésznőt, meg a párja nemi szervét, hogy még a legelvetemültebbek is belevörösödnének, hanem arról, hogy igenis kicsúszott a szájukon több olyan szó, amit hétköznap nem használnak, de a szülőszobán kiszakadt belőlük. Akár a lenéző nőkből egy-egy nagyobb nyögés, mert hölgyeim ti igazán lekezelően írtok azokról, magatokat piedesztálra emelve, akik merték elmesélni.


Talán ezzel van a baj, nem azzal, hogy ti nem káromkodtatok. Nem kéne lenézni senkit azért, mert ő nem úgy viselkedett, ahogy nektek tetszik. És szégyelljétek ti magatokat, hogy lenéztek másokat és úgy állítjátok be ezt a szitut, mint amit mélységesen szégyellni kell. Jó, hogy már nem azért szóltok meg minket, hogy esetleg magunk alá csinálunk tolófájás közben, holott ti patyolat tisztán szültök!

2012. máj. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/61 anonim ***** válasza:
4%
50-es vagyok. Nem nézek le senkit, csak nem értem,hogy miért kel k@rva anyázni és egyebek. Nem azt mondtam,hogy feszt káromkodnak végig, de én egyszerűen nem tudtam káromkodni. Se a férjemet szidni,hogy,b.meg nem szülök többet,vagy hasonlók. Könyörgöm, a szülés ezzel jár. Gyereket akartam, szülök és ezt vállaltam. Az unokatesóm pár napja szült és elakadt benne egy 60 centis baba. Három orvos nyomta ki belőle szó szerint, szakadt-repedt 24 órás vajúdás után. És nem káromkodott! Pedig asszem itt már ő is megtehette volna. NA akkor ő se normális?? Hát akkor legyen, nem vagyunk normálisak. Csak azok akik káromkodnak! Hajrá, legyen!
2012. máj. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/61 anonim ***** válasza:
80%

51-es válaszoló vagyok!

Én mind a 3 gyermekemet nagyon vártam, készültem a szülésekre és nem, nem féltem előre!


Az első nehéz volt, de sikerült nem kiabálnom, hangosan nyögtem, de nem kiabáltam.

A másodiknál mint írtam végig nevettünk, a doki modta, hogy nyugodtan kiabálhatok, de nem akartam és nem is fájt annyira, hogy kiabáljak.

Erre a szülésemre nagyon büszke vagyok.


VISZONT a 3 babámmal nagyon megszenvedtem, mert a doki 37 hetesen elindította :( persze nem tágultam, nyomták asz oxitocint belém, már mozdulni sem tudtam :(

Este 8-kor mentem be, előző éjjel nem aludtam, egész éjjel vajúdtam 2 percesekkel :(

A tolóknál már annyira fáradt voltam, és az oxitól annyira fájt, hogy állítólag úgy kiabáltam, hogy a szüleim is hallották a folyosón :(


Nagyon szégyelltem magam és még most is ha eszembe jut.

:( :(


Sajnos tényleg van úgy, hogy az ember hiába tervez és várja a babát...nem úgy alakulnak a dolgok.

2012. máj. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/61 anonim ***** válasza:
73%
50-esnek üzenem, aki ismét egy unszimpatikus hangvételű kommentet írt (bár lehet, hogy neki már fel sem tűnik), hogy olvass el figyelmesen az 54. választ és próbálja megérteni!
2012. máj. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/61 anonim ***** válasza:
25%
ui.: visszakerestem, én írtam a 40. hozzászólást. Látom, nem tetszett egyeseknek. Erre mit lehet írni?
2012. máj. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/61 anonim ***** válasza:
71%

Kedves 50. válaszoló!

Én is szültem egy gyereket, nem viselkedtem kocsis módjára és NŐ vagyok, az hogy néha kicsúszik egy bassz@s vagy egy pics@ba 29 óra kemény vajjúdás alatt szeritnem el lehet nézni.

És képzeld el hogy azért csúszott ki ez a pár szó, mert a lányom nyakán volt a köldökzsinór duplán, én a vérveszteség miatt a lányom a fulldoklás miatt maradtunk majdnem ott és tudod nem egy kellemes dolog amikor a doki 2 kézzel tágít közbe repedek midnenhol és utána a vácuum ami 2 szer lecsúszott a lányom fejéről hát tudod ezt senkinek nem kívánok, de neked a hangvételed az nem normális, remélem azért hogy most egy kicsit nehezebb szülésed lesz mint a máikak voltak.

2012. máj. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/61 anonim ***** válasza:
75%

Akik írták, hogy kicsúszott egy b.sszus, vagy egy p.csába, ők nem hiszem, hogy az orvost vagy a párjukat szidták. Nem beszélhetek az ő nevükben, de én úgy gondolom, hogy egyértelműen nem az orvost ill. a párjukat anyázták, vagy szidták. Nem kell olyat beleképzelni ami nincs.

Akik meg persze őket szidják (mint a fent említett kocsisok, vagy az ágy alól kiabáló nők) ő bennük meg fel se merül, hogy ez szégyen e vagy nem.

Mindenkinek mindegyik máshogy fáj, és persze a fájdalom küszöb is más. Ha már csak a menzesz körüli vitát nézzük. Nem kell lenézni azokat akiknek igenis kicsúszik a káromkodás, de istennőt se kell azokból akik egy szó nélkül szülnek. Mindenki más, mint ahogy a fájdalom, szituáció.

2012. máj. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/61 A kérdező kommentje:

Jesszus Csajok!

Két napig nem néztem be, hát.... szétröhögtem magam, annyira aranyosak voltatok, hogy megmondtátok a frankót!


Teljesen jó kedvem lett, majd kíváncsi leszek belőlem mit hoz ki a szülés.

Asszem én a férjemet fogom szidni :D:D hogy ez az ő hibája.

2012. máj. 9. 12:19
 60/61 A kérdező kommentje:

Sajnálatos módon nem tudtam kideríteni, hogy én milyen leszek, mert programozott császárral szültem.


Veletek mi újság azóta?

2012. júl. 7. 12:42
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!