Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Volt valaki közületek, aki...

Volt valaki közületek, aki esetleg szülés közben káromkodott?

Figyelt kérdés

Pl.: a kurvä életbe ez nagyon fáj, vagy ilyesmi :S

én már előre szégyenlem magam, hogy valami kicsúszhat :s

32hkm


2012. máj. 6. 21:52
1 2 3 4 5 6 7
 11/61 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem nem ciki:) Ne aggodj ezen :)

Csatlakozom az utolso valaszolohoz: 20/l-nak rengeteg tapasztalata lehet mar ezen a teren.

En 11 eves koromtol 20 eves koromig szenvedtem nagyon durva menzis gorcsoktol de a szuleshez kepest az piskota volt.(25 ora vajudas)

Szoval azutan okoskodj miutan szultel mar,oke?

3 eves kisfiu es 19 hetes pocaklako anyukaja(ja es nem szokasom amugy a karomkodas)

2012. máj. 7. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/61 anonim ***** válasza:
89%
En kulfoldon szultem, ugyhogy amikor magyarul szidtam oket, senki sem ertette.
2012. máj. 7. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/61 anonim ***** válasza:
90%

Csak a naiv ember hiszi azt, hogy a legdurvább menstruációs görcsök esetleg megközlítik a szülési fájdalmat. Nem. eyáltalán nem, legdurvább menstruációs görcsök is fáklyás menetnek fognak tűnni amikor ott fogsz feküdni.

És igen, sokan káromkodnak. Többek között én is. Jobbhíjján..az orvost mégsem verhettem meg, így inkább káromkodtam:-)) Mind a négyszer!! És van egy sejtésem, hogy az ötödik sem lesz csendes szülés :-D

2012. máj. 7. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/61 anonim ***** válasza:
80%

Kedves kérdező, amint látod, nem vagyunk egyedül azok és bizony nem ritka, akik bár a mindennapi életben nem használnak trágár szavakat, a szülés közben mégis valamilyen titokzatos ok miatt előveszik és mindenki képébe vágják. :))))


Ne aggódj. Ne higgy annak, aki azt állítja, hogy mindez csak fegyelmezettség kérdése, mert szülés közben el lehet veszíteni a fejünket.

Én ismét készülök a negyedikkel egy káromkodás rohamra, már szóltam a dokimnak is, hogy ne lepődjön meg. :)

2012. máj. 7. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/61 anonim ***** válasza:
82%

Én csak arról faggatttam a dokit, hogy "hogy a pics@ba fájhat ez ilyen brutálisan":) A doki meg röhögött, és mondta, hogy sajna ez ilyen, de ne aggódjak, túl leszek rajta:)


És a páromnak is mondtam, hogy b@sszus a következőt te szülöd:)


Durván nem káromkodtam, de néha kicsúszott egy egy csúnyább szó, de senki nem problémázott ezen:)


A 20/N-nek meg üzenem, hogy 12 évesen jött meg, és olyan durva menstruációs fájdalmaim voltak, hogy az első két nap fekvés, és doki, injekcióval rendszeresen - és ez a szüléshez képest SEMMI nem volt.

Majd rájössz, ha szülsz:) Addig meg felesleges ilyen kérdésekre válaszolnod, mert nyilván nem tudod, mit beszélsz:)

2012. máj. 7. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/61 anonim ***** válasza:
100%
Amikor felfeküdtem a szülőágyra, nekem sorolta az orvosom, hogy mit szabad: rúgdosódni, hányni, kakálni.....és káromkodjak is nyugodtan! Jesszusom, mondom, én amúgy sem szoktam, most sem fogok....nem is jutott eszembe, és erőm sem lett volna, annyira fájt.....tényleg nem hasonlítható a legerősebb elűjulós-hányós mensis görcsökhöz sem!!Még a kérdésekre sem tudtam hangosan válaszolni, csak ráztam a fejem vagy bólogattam :)
2012. máj. 7. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/61 anonim ***** válasza:
80%

Durva menstruációs görcsök, jaj de kellett röhögnöm.Na, az már valami!


Én csak a második gyereknél káromkodtam, olyan durva tolófájásaim voltak, hogy azt hittem becsinálok. Akkor már az oldalamon vajúdtam, kapaszkodtam valami vasba (egyszer ki is jött a helyéről, nem húzták meg eléggé, én meg téptem rendesen) és az első keményebb fájásnál nagyon elkerekedett a szemem, de csak dörmögtem magamban, hogy "b...sza meg, ba...meg..." utána inkább csendben nyögdécseltem.

Szörnyen fájt.

Ja és kamaszkoromban nekem is brutál mensim volt.

2012. máj. 7. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/61 anonim ***** válasza:
15%

Milyen érdekes,hogy mindenkinek brutál "mensi"-je volt.

Ezalatt én nem azt értettem,hogy fájt a derekam..

Én ilyenkor konkrétan egy teljes napig fetrengtem, hánytam,wc-re rohangáltam, fájdalomcsillapítókat kapkodtam be -amik nem hatottak- melegvizes palackkal forgolódtam és a nap végén a fájdalomtól kifáradva aludtam el..

Mellesleg nektek,tapasztaltaknak illene a legjobban tudni,hogy nem egységes a fájdalom küszöb..

Ha levágnák a lábszáram anyáznék mert hirtelen jönne de egy szülésre 9 hónap van felkészülni.

Nekem ne mondja senki,hogy az a jó ha anyázik a dokival, aki a gyermekét segíti a világra!

Választás kérdése..

2012. máj. 7. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/61 anonim ***** válasza:
90%

15-ös válaszoló vagyok, és ha figyelmesen sikerülne elolvasnod amit írtam, láthatnád, hogy 2 nap fekvés, doki és görcsoldó injekció volt a menete a mensimnek - ez szerintem nem a "kicsit fájt a derekam" kategória.


És még mindig fenntartom a véleményem - amíg nem szülsz, nem tudod, miről is beszélsz. Lepődj meg: a szülésre NEM LEHET FELKÉSZÜLNI. Nincs olyan szakkönyv, vagy szüléstörténet, ami arra felkészítene, hogy a TE szülésed milyen lesz. Én a harmadik babát várom, és a két szülésem olyannyira ég és föld volt, hogy azt te el sem tudod képzelni - még az alapján sem tudtam rákészülni a másodikra, hogy előtte már szültem egyszer. MOst nem is próbálkozok ezzel, mert én TUDOM, hogy nem lehet rá felkészülni.

Te meg csak azt hiszed, hogy okos vagy.

2012. máj. 7. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/61 A kérdező kommentje:

Húúúúú, nagyon köszönöm, hogy ennyien válaszoltatok :)

Akkor emiatt nem feszengek, asszem nincs értelme.

2012. máj. 7. 10:16
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!