Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Programozott császárom lesz...

Programozott császárom lesz aug.13. -án, és nemtudom hogy altatásban végeztessem, vagy érzéstelenítővel. Tapasztalatok ezzel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Az első fiamat is császárral szültem,igaz ő simán indult, komplikáció miatt lett végül császár.Most is császározni fognak mert vékony a heg.Akkor altatásban csinálták a császármetszést, de most nemtudom hogy ismét altassanak-e vagy érzéstelenítőt kérjek.Az altatást már ismerem, viszont az érzéstelenítést nem.Félek is tőle, nehogy esetleg rosszul adják be.Köszönöm szépen a válaszokat előre is!
2013. aug. 2. 13:35
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:

Spinalis erzestelenitest kaptam, a legboldogabb pillanat volt az eletemnek az a pillanata, amikor hallottam felsirni a lanyat, meg is mutattak, a konnyem is kicsordult!:) ne felj, nem lesz semmi gond, ne hagyd ki a babad elso pillanatat:)

Ha altatnak, o is keson sir fel.

2013. aug. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
Jav: lanyomat*
2013. aug. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:
Hát igen, az elsőnél kimaradt hogy egyből lássam, mert csak a műtét után láttam pár órával.Az érzéstelenítéstől azért félek mert mi van ha rosszul adják be, vagy elmúlik a hatása és érezni fogom amit csinálnak.Pedig jó lenne látni egyszerre mikor megszületik a picur.
2013. aug. 2. 14:05
 14/30 A kérdező kommentje:
Sajnos itt az oldalon elég sok rosszat olvastam vele kapcsolatban.Hogy volt aki érezte ahogy vágnak, vagy a végén a varrást, sokáig tartott beadni az érzéstelenítőt stb.
2013. aug. 2. 14:07
 15/30 anonim ***** válasza:
Jól kiszámolják az adagot ezen ne izgulj!Egyébként érezni fogod,de nem fog fájni!!!Ettől olyan furcsa és izgalmas élmény!tíz perc alatt kinn a baba,odaviszik az arcodhoz,pusziszkodni,és a még hátra lévő kb fél órában,te már ezzel az élménnyel leszel elfoglalva!Ha módotokban áll érdemes apukával menni,mert bár a legtöbb helyen nem mehet konkrétan a műtőbe,de a baba ellátásánál ott lehet ölbe veheti,és nem utolsó sorban remek fotókat készíthet neked erről! :-)
2013. aug. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
Ja és 2008 aug 13- án volt az első császárom,úgyhogy megígérem :-) hogy gondolok rád!!!élménybeszámolót is kérünk aztán!
2013. aug. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen kedves utolsó! :) Amint lesz lehetőségem, írok hogy mi volt. :)
2013. aug. 2. 14:23
 18/30 anonim ***** válasza:

Szia! Én is ebben a kérdésben vacillálok, de a doki rám bízta, mert mindkettőnek vannak előnyei-hátrányai...

Szóval nekem ez a 4.császárom lesz. A 3.-nál nem sikerült az érzéstelenítés, mert kiderült, hogy gerincferdülésem van, és emiatt nagyon nehéz eltalálni azt a pontot, ezért az altatást javasolják. Viszont asztmám is van, ami miatt meg nem javasolják... én se tudom,mi legyen.

2013. aug. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:

Szia!


3 császárom volt, érzéstelenítéssel. Én inkább ezt javaslom, nem az altatást. A második babánál elgörbült a tű és ugye hallottam ahogy mondják, ettől kicsit beparáztam, de nem volt semmi gond. A lényeg, hogy pontosan kövesd a doki utasítását és próbálj nyugost maradni és lassan nagy levegőket vegyél. Nekem szimpatikusak voltak a dokik akik csinálták, ha jól emlékszem akkor mindegyik bejött előtte, bemutatkozott, elmondta mi, hogy lesz..stb.

2013. aug. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:

Én kértem az altatást, ragaszkodtam hozzá! Igazából a spinálisnál statisztikailag néhány fokkal biztonságosabb rád nézve. Egy dologtól függ, hogy a dokid milyen gyorsan veszi ki a babát belőled. Az én dokim mondta, hogy kérhetem, ki tudja venni adott idő alatt....:)

4 napja volt a császárom, kivette :D :D :D

Igaz nem láthatod rögtön, viszont a fejedet azonnal mozgathatod és fel is kelhetsz hamarabb :) és tuti nem bénulsz le!!!! Ennek is vannak kockázatai persze, de a szülés minden fajtájának!

Tehát csak a doki gyorsaságán múlik a dolog. A férjem rögtön látta a babát, én kb 30 perc múlva! Viszont én szoptattam pár óra múlva, az érzéstelenítősök pedig később...és a fejük örülten fájt :(

Sok sikert!!!!

2013. aug. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!