Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 22 évesen korai gyereket szülni?

22 évesen korai gyereket szülni?

Figyelt kérdés
2014. dec. 28. 22:40
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Jövőhónapban leszek 23.. kicsit se bánom..

férj,háttér meg van hozzá,csak az egyetemet kellett félbehagynom.

40hkm

2014. dec. 29. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
3%
uristen mennyi -tinipi.csa anyuka van itt :S ezért ilyen ennek az oldalnak a minosége is, mert gyerekek irkálnak ide.
2014. dec. 29. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
67%
Tini mik?:D Huszonéves nőkről beszélsz! Szerintem valaki nagyon irigy.:)
2014. dec. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Aranyom valaki 30 ennyihány évesen is lehet szaranya! ;) (látszik) az irigységedről meg nem tehet senki :D
2014. dec. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

Ez nem az életkorodtól függ. Egyébként meg, ha már kisbabát vársz, olyan mindegy már, hogy hány éves vagy, nem? 22 évesen nem vagy már gyerek (elvileg, bár nem ismerlek), és sok 30 éves is iskolába jár és a szülei tartják el...

Ha elég önálló és felelősségteljes vagy, lehetsz jó szülő. Az elsőt és 26 évesen szültem, nem sokkal voltam több, nem éreztem magam túl fiatalnak, és mindenünk megvolt hozzá. De nem vagyunk egyformák.

2014. dec. 30. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Ha a megfelelő családi, anyagi, lakhatási körülmènyeket meg tudjátok teremteni (hosszútávra), akkor nem korai. :)
2014. dec. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Sziasztok.én 20 éves múltam mikor az elsőt megszültem.nem volt tervezte nagyon megijedtem de vállaltam és szerencsére neki mindig megtudkuk adni ami kell...most útban a második ő tervezett baba....most vagyok 23.én nem várok arra hogy gazdag legyek hogy szülhessek mert akkor sosem lenne gyetekem.a mai világ ilyem sajnos.saját házam van párom dolgozil.nehezen de éldegélünk...egyszer fent egyszer lent.de én nem bántam meg semmit.imádom a fiam!!!!
2014. dec. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
én 21 évesen szültem, 5 hónapja
2014. dec. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
De egyébként a kérdésedre válaszolva nem korai.főleg ha nagyon szeretnéd te os és a párod is.ne foglalkozz senkivel.csak a szívedre halgass...az nem csap ne:)bár ahogy én tapasztaltam a mai vilagban szinte lenézik azt aki ilyen fiatalon terhes vagy már van is gyereke.de engem sem érdekel.nagyon vágytunk a kistesóra és jön is:)
2014. dec. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
jo korban vagy a szüléshez
2016. ápr. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!