Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Melyik része fáj jobban a...

Melyik része fáj jobban a szülésnek, a vajúdás vagy a kitolási szakasz? 37hkm

Figyelt kérdés
2015. jan. 29. 17:30
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
Jó olvasni ezt a sok kommentet, megnyugtat amikor mások élményét olvasom, más nőkkel megosztani a félelmeimet akik már átestek azon ami rám vár. Köszi lányok! :)
2015. jan. 31. 15:46
 22/25 anonim ***** válasza:
Én a vajúdás alatt majd meghaltam, a kitolást meg sem éreztem.
2015. jan. 31. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Nekem a vajúdás rohadt erős menstruációs fájáshoz volt hasonló, a kitolás meg kb. mintha szét akartam volna szakadni. Visszatarthatatlan ttolási inger és nyomára szörnyű, leírhatatlan fájdalom.A kitolás mindkét lányoknál sokkal rosszabb volt.
2015. jan. 31. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Nekem a vajúdás volt rosszabb, főleg a végén, mikor a legerősebb fájások voltak és már nem igazán volt köztük pihenés.

A kitolási szakasz nekem egyáltalán nem fájt, pár perc alatt megvolt és tényleg csak egy kis feszülést éreztem, de fájdalmat egyáltalán nem.

De nekem nem volt vészes az egész szülésem, 3 és fél óra alatt megvolt a babám és minden úgy ment ahogy a nagy könyvben meg van írva. Viszont utána a gátvarrás iszonyatosan fájt, hiába kaptam érzéstelenítőt, nem hatott, ott sírtam a fájdalomtól. Fura, mert mástól meg azt hallottam, hogy meg se érezték a varrást.

Könnyű szülést kívánok!

2015. febr. 1. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:

Én eddig 1x szultem és a kitolásnál nagyon fájt az hittem meg halok.

A vájudás nem fájt csak egy picit

2015. febr. 4. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!