Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Várjuk együtt a szülés megindu...

Várjuk együtt a szülés megindulását? 38+5 hkm

Figyelt kérdés

Szívesen beszélgetnék kismamákkal,tünetekről stb.

Nekem 3. babám,első kettő kisfiú,most kislány érkezik,már nagyon várjuk.

Liza vagyok


2015. febr. 9. 13:22
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/75 anonim válasza:

Sziasztok! Tegnap voltam nst-n, sehol semmi. Ha péntekig nem indul be akkor még aznap délelőtt be kell feküdnöm.

Most csak annyi a változás, hogy a gáttájék be-besajdul, elég fájdalmas meg mintha feszítenék szét az egész alfelem. Majd látjuk még mi lesz.

Nagyon gratulálok a picikihez. :)

Heni, jelenleg 39+1

2015. febr. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/75 anonim ***** válasza:
11-es vagyok, nekem is tegnap volt nst, 8 percet ha ültem ott, aktív volt nagyon a gyermek. Holnap amnioszkópia. Semmi jóslóm nem volt idáig. A feje beékelődött pár napja, ma iszonyatosan nyom ám. Remélem megindul magától, és hogy tiszta a magzatvíz.
2015. febr. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/75 anonim ***** válasza:
11-es vagyok, tiszta a magzatvíz, 2 centire vagyok nyitva, már csak a fájásokra várunk. Holnap nst, kedden ismét amnioszkópia.
2015. febr. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/75 anonim ***** válasza:
Sziasztok, Ili vagyok, február 17.-én megszületett a második lányunk, Elina, 53 cm és 3650 gramm. :-) Gratulálok mindenkinek, kitartás a kismamáknak!
2015. febr. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/75 anonim ***** válasza:

Kedves 11-es, drukkolok, könnyű szülést kívánok!!! Itt van pár fotó rólunk, az utolsó már otthoni. A többi Kórházi, bocsánat. :-)


[link]

2015. febr. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/75 anonim ***** válasza:

Zsófi vagyok!

Sajnos nekem fejnem kell a tejet, mert nem jó a formája a bimbómnak, és Nóri nem tudja bekapni. Ráadásul szilikonnal sem meg, mert olyan lusta, hogy elalszik rajt, hiába keltegetem. Egy fejéfejésre lejön kb 60-70 ml két mellből. Aki tapasztalat írja már meg, hogy ez jó-e.:)

Egyébként jó baba.

Nálunk is apás szülés vol, szerencsére oda beengedték, de utána már nem jöhetett be a kórházba.

Nagyon megviseltek a kórházi napok. Semmi segítséget nem kapta. Én meg nem tudtam, hogy miért sír a baba, és miért nem kapja be a bimbómat. Utolsó nap, mikor már elsírtam magam s dokimnak, ma akkor jött egy néni és segített. Persze, ha nem szólok az orvosna, akkor még ezt sem kaptam volna.

2015. febr. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/75 anonim ***** válasza:
Szia Zsófi, Ili vagyok! 5 napos alányom, én ma egyikből fejtem 40-et, de a másikból csak 20 jött, így kb. ez ugyanannyi mint neked. Ez most akkor jó szerintem. :-) Sajnálom, hogy ilyen Kórházat fogtál ki, esetleg szoptatási tanácsadót is fel tudsz keresni telefonon, nekem az első lányomnál sokat segítettek. Főleg az önbizalom növelésében. :-)
2015. febr. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/75 anonim ***** válasza:
11-es vagyok, 40+2-nél tartok, még marad pár napot, eddig úgy tűnik. A nyákdugóm tegnap óta távozik, 50%-ban kifejtett a nyakcsatorna. Van némi fájásom, meg kell mondjam nem ilyenre számítottam, nálam belső feszítésben merül ki a dolog.
2015. febr. 24. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/75 A kérdező kommentje:

Mi újság a szülés előtt állókkal?

Picilányom:

[link]

[link]

[link]

2015. febr. 26. 18:04
 70/75 anonim ***** válasza:
11-es vagyok, hajnali 3kor megszületett a fiam,3750g és 52 cm. Tegnap josloztam, du már 6 perces fájásokkal jöttünk be,4 centire voltam nyitva. 10kor burokrepesztés. A vajudásom könnyű volt, a kitolás elhúzódott, mert nem akart átbillenni, hajszálon múlott a csaszár. Mégis azt mondom, szerencsés vvagyok, h ilyen rövid idő alatt, fájdalomcsillapító és gáz nélkül megszültem a fiamat, leirhatatlan érzés, amikor kibújt.
2015. febr. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!