Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Várjuk együtt a szülés megindu...

Várjuk együtt a szülés megindulását? 38+5 hkm

Figyelt kérdés

Szívesen beszélgetnék kismamákkal,tünetekről stb.

Nekem 3. babám,első kettő kisfiú,most kislány érkezik,már nagyon várjuk.

Liza vagyok


2015. febr. 9. 13:22
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/75 anonim ***** válasza:

Hajni vagyok.

11-es hogy erted h morgos a hasad?

Zsofi orulok h kiengedtek !:-)


En azota h irtam egy kicsit kerteszkedtem, vettem egy furdot aztan aludtam ket orat. De alvas kozben joparszor ereztem mensis fajdalmat plusz neha a derekam is. Orat nem neztem m ki akartam magam pihenni.

Szerintetek van esely h ez most "az"??

En ma 38+6vagyok.

2015. febr. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/75 A kérdező kommentje:
Húú,hát nálam ma egy kis történés...Sima NST-re mentem és 1x-2x kicsit belassult a baba szíve,ezért felküldtek a szülőszobára terheléses vizsgálatra és magzatvizet is néztek.A vizsgálat hatására jöttek rendesen a 120-as fájások,kezdett már szülés fílingje lenni a dolognak...Végül hazaengedtek,de az enyhe fájásaim megmaradtak,3-6 percenként jönnek.Szülésznőm szerint,akár meg is szülhetek éjjel... Hát figyelek...
2015. febr. 13. 18:07
 33/75 anonim ***** válasza:
11-es vagyok, hangosan morog, korog, pukkan. Nincs hasmenésem, mondjuk nem bánnám :)
2015. febr. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/75 anonim ***** válasza:

Huu Liza ez tok izgi!!! Remelem beindul a dolog :-) tajekoztass folyamatosan :-)


11-es ha van glicerines kupod otthon akkor kiprobalhatod, hatha segit.


Nalam fel oran belul van 2-3 joslo. En is varom hatha beindul



Hajni

2015. febr. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/75 A kérdező kommentje:
Ritkultak az összehúzódások, úgyhogy egyenlőre nyugi van.Jó éjt mindenkinek!
2015. febr. 13. 21:23
 36/75 anonim ***** válasza:
Csajok!!! Folyik a magzatvizem!! :-)
2015. febr. 14. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/75 anonim ***** válasza:
Ja, Hajni vagyok
2015. febr. 14. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/75 A kérdező kommentje:
Nahh,az igen!!! Én is pakolászom a táska hiányzó dolgait,megint jönnek a fájások...Majd még egy napon szülünk...Kicsit izgulok! Könnyű szülést Hajni!!!
2015. febr. 14. 05:59
 39/75 anonim ***** válasza:

Ja lehet egyszerre szulunk :-) meg az is lehet h valentin napi babank lesz :-) fajasaim meg nincsenek. Mar hivtam a korhazat, fel negyre kell bemennem hogy megnezzenek, ha addig nem indul be. Bar remelem hamarosan beindul :-) megy a drukk neked is!

Hajni

2015. febr. 14. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/75 A kérdező kommentje:
Olyan későn???Mennyire folyik a víz,nem zúdult,csak szivárog?Itt nálunk magzatvízfolyás esetén azonnal mentőt kell hívni.Én is még itthon vagyok,9 körülre megyek a dokimhoz.Megnézi,mi a helyzet.Nem annyira erősödnek,de azért jönnek a fájások.
2015. febr. 14. 07:44
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!