Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Várjuk együtt a szülés megindu...

Várjuk együtt a szülés megindulását? 38+5 hkm

Figyelt kérdés

Szívesen beszélgetnék kismamákkal,tünetekről stb.

Nekem 3. babám,első kettő kisfiú,most kislány érkezik,már nagyon várjuk.

Liza vagyok


2015. febr. 9. 13:22
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/75 anonim ***** válasza:

Nem zudult de szivargasnal azert tobb. Meg most is folyik.

Mar lattam nyakdugo darabot is tavozni.

Itt adnak 24orat hogy magatol beinduljon, a termeszetesseg hivei. Foloslegesen nem zaklatnak. Viszont ha barmi van hivhatom oket es rogton intezkednek.

Amugy a hasam feszul,neha faj kicsit de nem tudom pontosan behatarozni a hosszat. De mind 15perces idokoz alatt van.a minimum eddig 3peec volt koztuk. Szerinted ezeket kell vezetni attol fuggetlenul h nem fajnak ugy?

Jo hogy teged ilyen hamar tud fogadni a dokid:-)majd irj hogy mit mond :-) szoritok!

Jujj de izgi :-)

Hajni

2015. febr. 14. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/75 A kérdező kommentje:
Hát azt mondta a dokim 1 ujjnyira vagyok nyitva,nem küld még a kórházba,ha úgy érzem erősödik,menyjek.Hajnal óta csak picit fokozódott,úgyhogy nem tudom mi lesz,egyenlőre várunk.
2015. febr. 14. 10:39
 43/75 anonim ***** válasza:

Hatha beindul :-)

En aludtam valamennyit. Mostmar probalok mozogni kicsit hatha nalam is megindulna mar.

Hajni

2015. febr. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/75 A kérdező kommentje:

Mi újság Hajni?

Nálam semmi.

2015. febr. 14. 18:48
 45/75 anonim ***** válasza:
Voltunk bent a korhazban, megneztek, minden rendben van ugyh hqzaengedtek. Ha addig nem indul be rendesen akkor reggel nyolcra vissza kell mannunk es inditanak.
2015. febr. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/75 anonim ***** válasza:

Zsófi vagyok! :)

Hú csajok, tök izgi. Írjatok ám, ha van valami fejlemény.

Nálam semmi tünet. Tegnap volt egy kis aggódás, mert nem lett túl jó az Nst, úgyhogy este vissza kellett mennünk. Szerencsére akkor jó lett, és a ma reggeli is.

Holnap ultrahang, és szintén nst. Olyan lusta ez a kislány. :)

2015. febr. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/75 A kérdező kommentje:

Hát nálunk még semmi,elmúltak a fájásaim,lehet a terheléses vizsgálat miatt jöttek olyan intenzíven,habár ma reggel a nyákdugó egy részével találkoztam,majd csak beindul,hisz csak pár nap van a kiírásig...

Hajni gondolom már lassan túl van a nehezén...

2015. febr. 15. 12:36
 48/75 anonim ***** válasza:

Hajni vagyok. Tegnap delutan 4:40-kor megszuletett a kisfiam :-) nagyon nehez volt viszont komplikaciomentes halistennek. 3300g-al es 45cm - el szuletett.

Csajok, en mikor 7cmre voltam nyitva feladtam es epiduralt kertem. Nem tudom hogy ti hogy alltok ehhez de ha nem birjatok kerjetek ti is, de minel hamarabb mert annal jobb. :-) en ha nem kerem tuti elfogyott volna az erom mire nyomni kell.

Sok sikert nektek!!! Kovetlek meg azert titeket!

Hajni

2015. febr. 16. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/75 anonim ***** válasza:
Sziasztok, nekem holnap meg kell születnie a kislányomnak, azért még reménykedem hogy magától megindul. Hajni, gratulálok!!! Ili
2015. febr. 16. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/75 anonim ***** válasza:
Koszonom szepen :-)
2015. febr. 16. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!