Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Várjuk együtt a szülés megindu...

Várjuk együtt a szülés megindulását? 38+5 hkm

Figyelt kérdés

Szívesen beszélgetnék kismamákkal,tünetekről stb.

Nekem 3. babám,első kettő kisfiú,most kislány érkezik,már nagyon várjuk.

Liza vagyok


2015. febr. 9. 13:22
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/75 anonim ***** válasza:

Zsofi, remelem hazamehetsz penteken :-) eddig is volt gond a vernyomasoddal?

Hatha addig mig bent vagy el is indul baboca :-) jo lenne, nem?


En jol vagyok, ugy latszik meg jobban ereszkedett a pocakom, de pindurom meg jol elvan odabent :-)


Hajni

2015. febr. 11. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/75 A kérdező kommentje:
Jobbulást Zsófi!
2015. febr. 11. 12:20
 23/75 anonim ***** válasza:
Sziasztok, Ili vagyok és 38+1-nél járok. Ez olyan mint a filmeken az anonim alkoholisták, Ili vagyok és alkoholista. :D Bocsi csak viccelek. :-) Szóval Ili vagyok és 38+1 hetes, lányt várunk, és a 18 hónapos lányom a szomszéd szobában alszik. Kedden programcsászárom lesz, szóval olyan jó lenne ha a kisasszony magától előbb ki szeretne jönni. Erősödő jóslóim vannak, de eddig semmi.
2015. febr. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/75 A kérdező kommentje:

Szia Ili!

Üdv köztünk,miért lesz császárod?

2015. febr. 11. 15:36
 25/75 anonim ***** válasza:
11-es vagyok, tegnap voltam uh-n, minden rendben van. Remélem, megindul magától a szülés a 22-ig, akkor ülünk össze az orvossal, hogyan tovább.
2015. febr. 12. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/75 anonim ***** válasza:
Terhességi cukros vagyok, emiatt indítanak 1 héttel előbb, vagyis indítanának, de a császáros előzmény miatt nem indíthatnak, így marad a program császár. Vagy ha beindul, abban az esetben szülhetek, ha nem kezd a heg szétválni. Ennyi az előzmény. Ti jól vagytok? :-) Én egyre jobban, mintha a hasam is egyre feljebb lenne. :D Mindenkinek lemegy a hasa szülés előtt?
2015. febr. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/75 A kérdező kommentje:

Második szülésemnél nekem nem szállt le a hasam.Amikor beértünk a kórházba,megvizsgált a dokim és megjegyezte:"hú,de magasan vagyunk".Ehhez képest 2 óra múlva már babáztam.

Most a harmadiknál sem érzem,hogy leszállt volna.

2015. febr. 12. 14:11
 28/75 anonim ***** válasza:

Sziasztok csajok! Valakinel valami valtozas????

Nalam semmi egyelore.

Hajni

2015. febr. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/75 anonim ***** válasza:
11-es vagyok, ma 39+1 hetes, semmit nem érzek. A hasam ma kifejezetten morgós. A baba mozog, mennyiségben van annyi mint eddig, csak sokkal finomabbnak hat.
2015. febr. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/75 anonim ***** válasza:

Sziasztok Zsófi vagyok! :)

Tegnap hazaengedtek a kórházból. Nagyon örülök neki! :)

Nálam változatlan a helyzet, semmi tünet. Most tartok 38+5 hétnél. Méhszáj 2100, baba a vizsgálatok alapján beilleszkedett, pedig a hasam nem ment lejjebb.

2015. febr. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!