Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Várjuk együtt a szülés megindu...

Várjuk együtt a szülés megindulását? 38+5 hkm

Figyelt kérdés

Szívesen beszélgetnék kismamákkal,tünetekről stb.

Nekem 3. babám,első kettő kisfiú,most kislány érkezik,már nagyon várjuk.

Liza vagyok


2015. febr. 9. 13:22
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/75 A kérdező kommentje:
Gratulálok én is Hajni!!!De jó már neked!Én is szívesen túl lennék rajta,de a kisasszony egyenlőre várat magára...
2015. febr. 16. 09:59
 52/75 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Hajni, én is gratulálok nektek! :)

Én ma voltam NST-n, szerencsére rendben volt. Néztek áramlást is, ott is minden oké. :) 3070 grammra becsülték a kislányt.

Dokim megvizsgált, méhszáj 2111, eléggé megturkált, szerintem picit próbálta tágítani. Azóta volt egy kis barnázgatás. Meglátjuk mi lesz...

Zsófi

2015. febr. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/75 A kérdező kommentje:

Hát lányok,nekem is jó híreim vannak!

Megszületett drága kislányunk,3650g és 52cm.

Mondhatom,hogy villám szülésem volt,estefelé már voltak enyhe összehúzódásaim,de nem sokkal vészesebb egy sima keményedésnél.9 óra körül már azért sejtettem,hogy helyzet lesz.10 körül letusoltam,fél 11-től kezdett fájásra hasonlítani a dolog,fél 12-kor értünk a szülőszobába,már bő 3 ujjnyi voltam és éjfél után 10 perccel elő is bújt a kicsilány.Dokim és a szülésznőm futva öltözött,már nyomnom kellett,mire odaértek...Röviden ennyi és hatalmas boldogság,két kisfiú után egy kis hercegnő.

2015. febr. 17. 03:06
 54/75 anonim ***** válasza:
11-es vagyok, gratulálok a babákhoz! Ma voltam nst-én, minden rendben. Remélem vasárnapig megindul magától, már nagyon várjuk. Múlt héten 3200 g-ra becsülték a fiunkat.
2015. febr. 17. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/75 anonim ***** válasza:

Sziasztok, Zsófi vagyok!

Ma reggel 4:28-kor, 2830 grammal, és 48 centiméterrel megszületett a kislányunk, Nóra.

6 óra alatt lett meg! Elfolyt a vízen, és rögtön jöttek is az 5 perces fájások.

Puszi

2015. febr. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/75 anonim ***** válasza:

Gratulálok a babákhoz!

Akkor Ili mi ketten vagyunk még hátra? (11-es vagyok)

Apukák nem lehettek bent a szülésen?

2015. febr. 18. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/75 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Gratulalok nektek kepet tehetnetek fel a picikrol!:D
2015. febr. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/75 anonim ***** válasza:

Gratulalok nektek csajok a babakhoz!:-) ugyesek vagytok!:-)

Jo babazast! 11-es es Ili irjatok ha van vmi!:-)

Hajni

2015. febr. 19. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/75 anonim ***** válasza:

Szijasztok!Én is gratulálok az anyukáknak és jó egészséget kívánok a babáknak&mamáknak!

Én szombatra vagyok kiírva, már nagyon várjuk a kisfiunkat!Első baba,ma leszállt a pocim, nem tudom, ez jelent-e valamit.. Apás szülés a terv,nálatok hogy volt/lesz?

2015. febr. 19. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/75 A kérdező kommentje:

Nálunk apás szülés volt,ha volt 2 hétnél régebbi influenza elleni védőoltása,bejöhetett.Hát pont aznap volt 2 hetes,mikor szültünk...Ki volt ez számolva. :)

Mindenki jól van,tejcsi beindult?

Mi tegnap jöttünk haza,a kórházban alig aludtam,de az éjjel jól kipihentem magam végre,picilány csak szopizni ébredt,aludt,mint a bunda.Tejcsi rengeteg van,leadásra készülök,előzővel is napi 1 liter felesleg volt.

Jó babázást!

2015. febr. 21. 10:20
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!