Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Várjuk együtt a szülés megindu...

Várjuk együtt a szülés megindulását? 38+5 hkm

Figyelt kérdés

Szívesen beszélgetnék kismamákkal,tünetekről stb.

Nekem 3. babám,első kettő kisfiú,most kislány érkezik,már nagyon várjuk.

Liza vagyok


2015. febr. 9. 13:22
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/75 anonim ***** válasza:
38+4 hkm vagyok, első baba, fiú. Már nagyon várjuk! A hasam szerintem már leszállt, viszont semmi keményedésem, jóslófájásom nincs. Nagyon erőseket mozog, nyomja magát ide-oda, sokat csuklik. 2-3 napja én is sírósabb lettem. Még mindig hihetetlen, hogy gyermekem lesz, hatalmas csoda, mikor megszületik is, biztos sírni fogok örömömben.
2015. febr. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/75 anonim ***** válasza:

11-es, en is hasonloan erzek :-) en is tuti bogni fogok oromomben :-)


Csajok, ti bevetettek valami enyhe praktikat, hogy beinduljon? Ha igen, mit?


Hajni

2015. febr. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/75 anonim ***** válasza:
47%

En sajnos meg anyagi es parkapcsolati okokbol nem vallalhatok gyereket , korulbelul egy evig, pedig nagyon varom mar!

Mindenkinek konnyu szulest es sok boldogsagot kivanok! :)

Alexa voltam :D

2015. febr. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/75 anonim ***** válasza:

Zsófi vagyok! :)

Tuti,hogy én is sírni fogok. Nem is jött könnyen nekünk, úgyhogy már csak ezért is.

Nekem nem szállt még le a hasam.

Én nem tervezek bevetni semmi praktikát, hogy meginduljon. Szeretném, ha akkor jönne, ha itt az ideje. :)

2015. febr. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/75 A kérdező kommentje:

Örülök,hogy ennyien vagyunk,jó lesz így beszélgetni a történésekről.

Én most szereztem be málnalevél teát,elkezdem inni.Gátmasszázst is csinálom,hátha könnyebben megy a szülés,most gátvédelemre készülök,első kettő gátmetszéssel született,kíváncsi leszek,milyen lesz így...

2015. febr. 9. 19:38
 16/75 anonim ***** válasza:

Hogy vagytok ma reggel csajok?

En csodak csodajara szinte az egesz ejszakat vegigaludtam.

Este 11-tol reggel ill.delelott fel 11-ig egy 2-orai es egy 6-orai pisilessel megszakitva.

Kutya bajom ma, kiveve a derekfajast :-/


Liza, szerintem jo h keszulsz a gatvedelemre :-) nekem is el kene kezdeni kenegetni valamivel.


Hajni

2015. febr. 10. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/75 A kérdező kommentje:

Az igen Hajni,nem is árt most a pihenés.

Én sajna nagyon rosszul állok az alvással.Pár hete tart,olyan is volt már,hogy semmit nem aludtam,sokszor csak 2-3 órát,de a legtöbb az 5 óra,az is csak részletekben...

Tegnap délután és este nagyon sokat jóslóztam,7-8 percenként.Előző szüléseim is így indultak és hajnalban már jöttek a rendes fájások,már azt hittem most is így lesz,kicsit izgultam,de éjszaka nem volt semmi,egyszer csak elmúlt.

Végre a takarítás végére értem,ma pucoltam meg az utolsó két ablakot,függönyt mostam,pedig eldöntöttem,hogy nem fogok ablakot pucolni,anélkül is megszületik az a gyerek,mivel pihenésre vagyok ítélve.34 hetesen már bent akartak fogni a kórházban,mert nagyon ronda terhességi visszereim vannak,szúrom is magam trombózis ellen...de nem bírtam ki,óvatosan mindent megcsinálgattam.

Héten egyébként péntekig nincs is itthon a dokim... úgyhogy addig ki kéne tartani,habár van szülésznőm,nem aggódom emiatt.

Többiek,minden ok?

2015. febr. 10. 13:02
 18/75 anonim ***** válasza:
100%

Huuu azigen Liza! Jol birod a munkat ahhoz kepest! Azert vigyazz magadra, csak ovatosan. Amugy ez nalam is tenyleg kiveteles eset, altalaban 2-3orankent ebredek en is minden ejszaka.


En is varom h mi ujsag van a tobbiekkel... remelem nem "tuntek el"!


Hajni

2015. febr. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/75 anonim ***** válasza:
11-es vagyok, rendesen vizesedem, már a szememen is érzem. Valami új érzés volt a hasamban is, icipici görcs, 3 szúrkálás.
2015. febr. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/75 anonim ***** válasza:

Zsófi vagyok! :)

Engem sajna befektetett az orvosom a kórházba, mert magas volt a vérnyomásom. Remélem pénteken hazamehetek.

2015. febr. 11. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!