Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha magzatvíz elfolyással...

Ha magzatvíz elfolyással indul a szülés, tényleg le kell feküdni és mentőt kell hívni? Akinek így indult, mit tett? Ha mégsem hívtatok mentőt, mikor indultatok a korházba?

Figyelt kérdés
2015. aug. 20. 10:26
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
Köszi kedves utolsó, teljesen igazad van :-) most is nézte a méhszájat és mondta hogy fejvégű a pici de magasan fent. Akkor igy tudni fogom :-)
2015. aug. 22. 08:46
 22/25 anonim ***** válasza:
Nálunk azt mondták, ha elfolyik a magzatvíz és tiszta, akkor furodjek le nyugodtan, pakoljunk össze és induljunk, kb egy ora múlva érjünk be. Ha mekoniumos a víz, akkor induljunk azonnal, ha véres lenne, akkor pedig hívjunk rohammentőt. A fekvést nekünk nem mondták.
2015. aug. 22. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Szívesen, örülök, hogy tudtam segíteni :-) Mikorra várod a kicsit? Fiú vagy lány?
2015. aug. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
Október 7.re vagyok kiírva :-)
2015. aug. 24. 15:18
 25/25 anonim ***** válasza:
OFF:dejóó én október 10-re vagyok kiírva a hármasikreimmel:/de már 24 hetem koruk óta csak feküdnöm szabad:/de legalább nem kell bent lennem a kórházban:)
2015. aug. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!