Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A párom csalodott bennem,...

A párom csalodott bennem, mert nem természetesen szültem. Valaki járt már igy? Hasonlo helyzetben valaki?

Figyelt kérdés

2016. febr. 17. 12:56
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
49%
Jó, de az egy dolog, h csalódott, meg egy másik dolog, ha csúnyán bánik emiatt a kérdezővel.
2016. febr. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 A kérdező kommentje:
Igen én akartam a császárt, mint ahogyan azt az elején is irtam, hogy még a teresség elött is már nagyon féltem a természetes szüléstöl..
2016. febr. 17. 14:45
 23/43 A kérdező kommentje:
˙h
2016. febr. 17. 14:47
 24/43 anonim ***** válasza:
46%
Az én párom meg pont az ellenkezője, azt akarja, hogy császárral szüljek, de én a császártól félek... Sosem értettem miért kevésbé félelmetes ha felvágják a hasfalad, méhed, minthogy megszüld a babát.
2016. febr. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
73%
Nincs is ezen mit megérteni, a félelmek àltalàban nem racionàlisak. Van aki fél megszólìtani egy màsik embert, fél a magasban, a pókoktól...
2016. febr. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
83%
A mi ismeretségi körünkben vannak ilyen tipikus bunkó kan típusú férfiak, miután gyerekük lett, akkor azon versenyeztek piálás közben, hogy az én asszonyom három óra alatt kinyomta, de hallottad a Józsi felesége ott fetrengett 16 órát, még szülni se tudott rendesen stb. Komolyan én tudtam, hogy gyökerek, de hogy ennyire? Más kérdés, hogy ez másban is megnyilvánul és nyilván az ember tudja, hogy milyen embernek szül gyereket, de halál komolyan meglepdőtem ezen, hogy férfiban is van ilyen. Ez a következő lépés a véres lepedő körbehordozása után úgy tűnik.
2016. febr. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
23%

Pontozzatok le, de én is elítélem, ha valaki csak azért választja a császárt, mert fél a szüléstől. Ha már az elején nem képes megtenni a gyerekéért, hogy legyőzi a félelmét, akkor később mi lesz? Az orvostudomány rég bebizonyította, hogy a babának szüksége van arra az élményre, hogy kibújjon, kiküzdje magát. Nyugaton a császáros gyerekeknek (akiknél egészségügyi okokból volt császár, nem azért, mert az anya nem vállalta a szülés) utólag mesterségesen idézik elő az élményt, hogy egy csövön átbújjanak.

Aki csak azért nem szül természetesen, mert kényelmesebb, ha nem kell küzdeni - hááát, az a saját érdekeit fontosabbnak tartja, mint a gyerek érdekeit. És akkor mindenki kígyót békát kiabál az apukára, aki a baba érdekeit tartotta volna fontosabbnak?

2016. febr. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
67%

Sziasztok!

Én császárral szültem egészségügyi okok miatt, veszélyes lett volna szülnöm, pedig én azt szerettem volna. De akárhogy is ez egy nő döntése , senki nem mondhat rád ezért semmit!!! főleg a párod!!! Be sem ment volna a szülésre? És akkor még ő mer rád bármit mondani, az enyém mit meg nem adott volna ha bent lehet. És az a 9 hónap amit végig csináltál? Ezért igenis dicséretet érdemel minden nő. Főleg akinek problémás a terhessége.

2016. febr. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
65%
27-es te kezeltesd magad. Az orvostudomány semmi ilyesmit nem bizonyított be és sehol nem dugdosnak csöveken át újszülötteket...
2016. febr. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
24%

Bizonyított tény,h az a gyermek aki természetes úton jön a világra az jobban kötődik az édesanyához! Az élet nagy kihívásait is jobban le tudja küzdeni. Elvileg ez a szoptatásra is igaz.


Azok akik császárral "szültek" kevésbé érzik az anya gyermek kapcsolatot. Más!!


De ez csak elméletileg!


A másik,én nagyon féltem a császártól! Nem készültem fel rá,nem olvastam róla semmit. Mindenképpen a természetes szülés híve vagyok. Az a normális!!! És való igaz,a babának kell,h áthaladjon a szülőcsatornán! Sokk éri mikor csak úgy kiemeik az anyuka hasából!!

Tervezem,h újra babát vállalunk és sosem "kérném" a császárt.

De..

A párodtól ez nem volt szép! Én is féltem a szüléstől,de..ez velejár!


Megértem,h rosszul esett, de nyílván a párod a gyerek érdekeit nézte!

2016. febr. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!