Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A párom csalodott bennem,...

A párom csalodott bennem, mert nem természetesen szültem. Valaki járt már igy? Hasonlo helyzetben valaki?

Figyelt kérdés

2016. febr. 17. 12:56
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
Hát... egy császáros anyuka is elég sok kényelmetlenséget vállal azért a babáért...! A többiben egyetértek.
2016. febr. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim válasza:
69%

Jobban kötődik az anyjához ha természetesen szülték, meg ha szoptatták... nyílik a bicska a zsebemben, közlöm veled, hogy anyukámhoz jobban kötődök, mint szerintem bárki akit ismerek a korosztályomban, pedig császárral születtem, sőt ne adj isten még szoptatni se sokáig szoptattak. Sőt, még apukámhoz is ugyanannyira kötődök, pedig ő aztán végképp nem szült meg...


Komolyan azt hiszed, hogy ezen múlik egy szülő gyerek kapcsolat, hogy honnan jött ki az a baba, és nem azon, hogy hogyan lett nevelve? Könyörgöm...

2016. febr. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:

Aki itt nőként megérti, hogy egy gyökér férj miért neheztel a szülés módja miatt a párjára, annak csak azt kívánom, hogy hordjon követ bányában...Idióta nők egyesek, komolyan.

Ha az én férjem picsogna emiatt elhúznék egy hétre, magára hagynám a gyerekkel, lehet átgondolná a szörnyű, problémákkal terhelt kis nyomorult életét.

2023. júl. 11. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!