Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A párom csalodott bennem,...

A párom csalodott bennem, mert nem természetesen szültem. Valaki járt már igy? Hasonlo helyzetben valaki?

Figyelt kérdés

2016. febr. 17. 12:56
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
15%
Hmmmm.tudta h te akarod a császárt? Ebbe sajnos igazat kelladjak neki hogy más is szült természetes úton. ..ha csak a fájdalomtól féltél akkor nem kellettvol a a császár. ..lehet hogy eza baja a párodnak hogy ennyit nemvagy hajlandó bevallani a babaert. Én 5x szültem természetes úton. Hallani sem akartam a császárral való szülésről....ne vagdaljanak össze. ..szebb a has metszet nélkül. ....
2016. febr. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
14%
Ha nem életmentésből, hanem kényelmi okokból volt a császár én is csalódott lennék a helyében.De elsősorban magamban.
2016. febr. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
79%

Ez tipikusan a más farkával a csalánt esete. Másban is szokott becsmérelni, vagy ez az egyetlen?

Mert ez inkább szóbeli bántalmazásnak tűnik, látja, hogy ezzel megalázhat és leginkább ezért csinálja.

Hüvelyi szülés esetén hajlandó lett volna bemenni a szülésre? A császárnál bent volt, neki adták oda a babát?


Nekem terhesség alatt dilemma volt, hogy hogyan legyen a szülés. A férjem minden ezzel kapcsolatos kérdést azzal hárított el, hogy az én testem, én döntésem, ő ebbe nem akar beleszólni.


A férjed jár prosztatavizsgálatra? Mert egy felelősségteljes férfinak kellene, úgyhogy nyugodtan mondogathatod neki, hogy menjen már el, a legtöbb férfi kibírja.

2016. febr. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
65%
ha te így döntöttél annak oka volt, neki el kellett volna fogadni, támogatni benen!
2016. febr. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 A kérdező kommentje:
Voltak beszolásai már a terhesség alatt is a császárral kapcsolatban általában ezt vágta a fejemhez, hogy "sokan mások" is megszültek természetesen, én ne rinyáljak.. nem akart volna benn lenni akkor sem ha természetes szülés lett volna.. szoval.. de most igy szülés után érzem egyre jobban, hogy csalodott.. talán reménykedett benne, hpgy mégis természetes lesz, de igazábol nemtudom annak is mi értelme, ha nem akart támogatás nyujtani addig sem amig a vajudás tart..szereti a babát meg foglalkozik vele, de érzelmileg velem szemben változtak a dolgok, legalábbis én igy érzem..
2016. febr. 17. 13:59
 16/43 A kérdező kommentje:
Az is lehet, hogy ha már alapbol megkaptam volna töle a támogatást még lehet természetes szülés is lett volna belöle..
2016. febr. 17. 14:01
 17/43 anonim ***** válasza:
50%

Arra még igazából nem kaptunk választ hogy te akartad a császárt vagy muszály volt?! Szerintem a legtöbb nő fél a szüléstő.Alapból félünk az ismeretlentől.

Én két gyereket szültem természetes úton,nem akartam volna direkt császárt (attól még ma is félek,ismeretlen) aki csak császárral szült gondolom a természetestől fél....

Elég szomorú hogy nem támogat,de hogy csalódott ő az 1/4 ét nem bírná ki!

Nem lehet azért csalódott mert igazából bement volna veled? Csak lehet ezt még magának se vallotta be

2016. febr. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
65%

Nem mindegy mièrt volt császár? Így történt és kész. Ez egy embert sem jogosít fel, hogy cseszegessen egy anyukát.

Én végigrettegtem hogy császár lesz, még rémálmom is volt hogy felvágnak és majdnem elvérzek, napokig kómában voltam... Hálistennek természetes szülés lett a vége de teljesen megtudom érteni ha valaki az utóbbitól retteg és emiatt császárt szeretne. Nem mindegy? Az a lényeg hogy a baba jól van.

2016. febr. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
9%
figyelj, a te döntésedből lett császár, ő meg hagy dönthesse el hogy mit érez. Ez így igazságos szerintem.
2016. febr. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
74%

Pàrodnak péklapàtot küldök "szeretettel", masnival àtkötve.


Nem vagyok ugyan csàszàrpàrti, de kimondottan zavar, és bàntja az igazsàgérzetemet, ha valaki màs facàval veri a csalànt. Ez az eset tipikusan ilyen. Egészséges az a gyerek, te is, nem mindegy, hogy hol jött ki? Miért zavarja a pàrodat, hogy nem a hagyomànyos úton jött ki? Hogy urambocsà' esetleg kevesebbet (vagy màshogy) szenvedtél meg a gyerekért?


Àllj a sarkadra, nehogymàr te érezd rosszul magad. A következöt meg szülheti ő.

2016. febr. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!