Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Elítélendő az a nő, aki...

Elítélendő az a nő, aki császárral akar szülni? Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés
Kért programcsászárra gondolok, vagyis arra, ha nincs egészségügyi oka a műtétnek. Persze, ha az orvosa is belemegy.

2016. ápr. 8. 15:49
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
84%
19-es. Igen, csak ha gondolsz valamit, az nem jó. Ez itt így megy. Engem is lepontoznak. Saját véleményed nem lehet, még ha az is a kérdés.
2016. ápr. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
72%

". nem utolsó sorban nem kéne aggodnom hogy megromlik a szexuális életem...::::D"


Na,tessék,itt is van rögtön egy,aki azt hiszi,a természetes szüléstől megy tönkre a házasélete...

2016. ápr. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
80%
Meg abból is akad, aki azt hiszi, hogy a császár nem fáj. ;)
2016. ápr. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
63%

#23-as

Igen, sajnos sok ilyen agyatlan van, főleg itt.

Pedig elmondanám, mit tudom én hanyas volt akit letinédzsereztem, szóval nekem például sokkal jobb lett a szex szülés után.

A házasélet nem ettől romlik meg, hanem attól, hogy nem törődsz a másikkal.De tizenéves agynak ezt még fölösleges magyarázni, ugyanis nincs ehhez agyi kapacitása.

2016. ápr. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
86%
Csak abban az esetben ítélem el, ha nagyon korán van a császár. Mondjuk hogy bizonyos csillagjegye legyen a gyereknek vagy egy bizonyos napon legyen vagy mert később utazni akarnak stb. Bár ilyenkor az orvost is eltiltanám a "hivatásától".
2016. ápr. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
68%
18: gondolom meg nincs gyereked. Csak hogy tudd mire készülj, elmondom hogy a császár sokkal kellemetlenebb. Mondom úgy, hogy nekem mindkettoben volt reszem
2016. ápr. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
96%

Részemről tök mindegy, szerintem a saját teste felett mindenki maga rendelkezik.


Saját történet, nem azért írom, mert egyik vagy másik jobb lenne, csak ilyen is van:

A terhességem alatt nagyon gondolkodtam, hogy császárt kérek. Féltem a szüléstől, minden velejárójától. Az orvos udvariasan elterelte a témát, ha felhoztam. Ha nagyon presszionálom, belement volna, de én sem voltam biztos benne, hogy mit akarok.

Aztán a tűfóbiám visszarettentett a császártól, a gerincbe szúrt tű félelmetesebbnek tűnt, mint a hüvelyi szülés.


Végül hüvelyi úton szültem, de kész disznóvágás volt. Elakadt a baba, alul vákuummal húzták, fentről passzírozták. Utána a méhlepény nem mozdult, műtő foglalt, kézzel, érzéstelenítés nélkül tépkedték darabokban. Amint felszabadult a műtő, azonnal toltak be és kikapartak altatásban. Vesztettem egy liter vért, eltört a farokcsontom, végigrepedt a hüvelyfalam. Idővel szerencsésen, maradandóság nélkül felépültem mindenből, de jó egy hónapig mozogni se tudtam segítség nélkül.


Az orvosom mondta, hogy ennyi komplikációra nagyon kicsi volt a statisztikai esély, de ezek után, ha még lesz terhességem, akkor ő javasolja a programcsászárt.


Bár előre nem lehetett tudni, de én a császárral jártam volna jobban.

2016. ápr. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
87%

"Az olyan meg is érdemelné, hogy valami baja maradjon.Egy percig sem sajnálnám. "


Egek, milyen emberek vannak itt....


Nem ítélem el, nem ettől lesz valaki jó anya.

2016. ápr. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
53%
Nem ítélem el, de nem tartom valami észlénynek. Akinek ugyanis van egy kis sütnivalója, nem vállalkozik erre önként.
2016. ápr. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
39%
Az orvost ítélem el, aki szakmai indok nélkül elvégzi.
2016. ápr. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!